FileZilla - en to uk translation catalogue (1172 entries)

en: %H:%M:%S elapsed
uk: %H:%M:%S минуло

en: %H:%M:%S left
uk: %H:%M:%S залишилось

en: %a - Account (Lines containing this will be omitted if not using Account logontype)
uk: %a -Акаунт (Рядки,що вміщують його будуть оминатися у випадку,якщо не використовується логінування в Акаунт)

en: %d directory | %d directories
uk[0]: %d директорія
uk[1]: %d directories
uk[2]: %d directories

en: %d file | %d files
uk[0]: %d файл
uk[1]: %d files
uk[2]: %d files

en: %d file. Total size: %s | %d files. Total size: %s
uk[0]: %d файл. Загальний розмір: %s
uk[1]: %d files. Total size: %s
uk[2]: %d files. Total size: %s

en: %d file. Total size: At least %s | %d files. Total size: At least %s
uk[0]: %d файл. Загальний розмір: Принаймні %s
uk[1]: %d files. Total size: At least %s
uk[2]: %d files. Total size: At least %s

en: %d files added to queue
uk: %d файли додані до черги

en: %h - Host
uk: %h - Хост

en: %p - Password
uk: %p - Пароль

en: %s - Certificate expired!
uk: %s - Дія сертифікату вичерпана

en: %s - Not yet valid!
uk: %s - Все ще не дійсний!

en: %s - Proxy user
uk: %s - Користувач проксі

en: %s and %s. Total size: %s
uk: %s і %s. Загальний розмір: %s

en: %s and %s. Total size: At least %s
uk: %s і %s. Загальний розмір: Принаймні %s

en: %s byte | %s bytes
uk[0]: %s байт
uk[1]: %s bytes
uk[2]: %s bytes

en: %s bytes
uk: %s байт

en: %s bytes (%d B/s)
uk: %s байт (%d Б/с)

en: %s bytes (%d.%d KB/s)
uk: %s байт(%d.%d KБ/с)

en: %s bytes (%d.%d MB/s)
uk: %sбайт (%d.%d MБ/с)

en: %s could not be found. Without this component of FileZilla, SFTP will not work.
    
    Please download FileZilla again. If this problem persists, please submit a bug report.
uk: %s Неможливо знайти. Без цього компоненту FileZilla SFTP не працюватиме.
    
    Завантажте FileZilla повторно. Якщо ця проблема повториться - повідомте,будь- ласка, про неполадку.

en: %s could not be found. Without this component of FileZilla, SFTP will not work.
    
    Possible solutions:
    - Make sure %s is in a directory listed in your PATH environment variable.
    - Set the full path to %s in the FZ_FZSFTP environment variable.
uk: %s Неможливо знайти. Без цього компоненту FileZilla SFTP не працюватиме.
    
    Можливі рішення:
    - Переконайтеся,що %s знаходиться у відповідній директорії вашого маршрутного імені змінної конфігурації.
    - Встановіть повний маршрут до %s у змінній конфігурації FZ_FZSFTP.

en: %s with %d bits
uk: %s with %d біти

en: %u - Username
uk: %u -Ім'я користувача

en: %w - Proxy password
uk: %w - Пароль проксі

en: &About...
uk: &Про...

en: &Account:
uk: &Акаунт:

en: &Active
uk: &Активний

en: &Add files to queue
uk: &Додати файли до черги

en: &Add keyfile...
uk: &Додати файл ключа...

en: &Add to queue
uk: &Додати до черги

en: &Always trust certificate in future sessions.
uk: &У майбутніх сесіях завжди довіряти сертифікату.

en: &Always trust this host, add this key to the cache
uk: &Завжди довіряти цьому хосту,додати вказаний ключ у каше

en: &Always use default editor
uk: &Завжди використовувати редактор за замовчуванням

en: &Always use this action
uk: &Завжди виконувати цю дію

en: &Ask your operating system for the external IP address
uk: &Здійснювати запит в операційної системи щодо завнішньої ІР адреси

en: &Auto
uk: &Автоматично

en: &Autodetect
uk: &Автовизначення

en: &Binary
uk: &Бінарний

en: &Binary prefixes using SI symbols. (e.g. 1 KB = 1024 bytes)
uk: &Бінарні префікси з використанням символів SI.(наприклад 1 КБ = 1024 байти)

en: &Browse...
uk: &Перегляд...

en: &Burst tolerance:
uk: &Стійкість пакету:

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: &Check for beta versions of FileZilla
uk: &Перевірте на наявність бета версії FileZilla

en: &Clear private data...
uk: &Очистити особисті дані...

en: &Close FileZilla
uk: &Завершити FileZilla

en: &Connect
uk: &З'єднати

en: &Copy
uk: &Копіювати

en: &Copy current connection to Site Manager...
uk: &Скопіювати діюче з'єднання до Менеджера Сайту...

en: &Copy to clipboard
uk: &Скопіювати до буферу обміну

en: &Crash
uk: &Аварійна відмова

en: &Create directory
uk: &Створити директорію

en: &Debug
uk: &Відлагодити

en: &Debug information in message log:
uk: &Відлагодити інформацію в журналі повідомлень:

en: &Default editor:
uk: &Редактор за замовчуванням:

en: &Default file exists action...
uk: &Дія за замовчуванням щодо існуючого файлу...

en: &Delay between failed login attempts:
uk: &Затримка між невдалими спробами входу:

en: &Delete
uk: &Видалити

en: &Directory comparison
uk: &Порівняння директорій

en: &Discard local file then download and edit file anew
uk: &Проігнорувати локальний файл з подальшим його завантаженням та поновленям редагуванням

en: &Disconnect
uk: &Від'єднати

en: &Disconnect from server
uk: &Від'єднати від сервера

en: &Display size in bytes
uk: &Показати розмір в байтах

en: &Don't show this dialog again.
uk: &Даний діалог більше не показувати.

en: &Don't use external IP address on local connections.
uk: &Не використовувати зовнішню ІР адресу при локальному з'єднанні

en: &Download
uk: &Завантажити

en: &Edit
uk: &Редагувати

en: &Enable
uk: &Розблокувати

en: &Enable automatic update check
uk: &Розблокувати автоматичну перевірку оновлень

en: &Encoding:
uk: &Кодування:

en: &Enter custom command...
uk: &Введіть клієнтську команду...

en: &Execute
uk: &Виконати

en: &Export Site Manager entries
uk: &Експортувати введені дані до Менеджера Сайту

en: &Export...
uk: &Експорт...

en: &Fall back to active mode
uk: &Повернутись до активного стану

en: &File
uk: &Файл

en: &File Attributes...
uk: &Атрибути файлу...

en: &File:
uk: &Файл:

en: &Filter sets:
uk: &Установки фільтру:

en: &Filters:
uk: &Фільтри:

en: &Finish editing and delete local file
uk: &Завершити редагування і видалити локальний файл

en: &Get external IP address from the following URL:
uk: &Отримати зовнішню ІР адресу з такого URL:

en: &Getting help...
uk: &Отримання допомоги...

en: &HTTP/1.1 using CONNECT method
uk: &HTTP/1.1 використовує метод CONNECT

en: &Help
uk: &Допомога

en: &Highest
uk: &Найвищий

en: &Highest available port:
uk: &Найвищий доступний порт:

en: &Host:
uk: &Хост:

en: &IEC binary prefixes (e.g. 1 KiB = 1024 bytes)
uk: &Бінарні префікси ІЕС (наприклад 1 KiБ = 1024 байт)

en: &ISO 8601 (example: 2007-09-15)
uk: &ISO 8601 (приклад: 2007-09-15)

en: &Import...
uk: &Імпорт...

en: &Inherit system's filetype associations
uk: &Зберегти асоціації типів файлів

en: &Layout of file and directory panes:
uk: &Розташування файлів та панелей директорії:

en: &Limit local ports used by FileZilla
uk: &Обмежити локальні порти,що використовуються FileZill-ою

en: &Limit number of simultaneous connections
uk: &Обмежити кількість одночасних з'єднань

en: &Local directory tree
uk: &Локальне дерево директорій

en: &Logontype:
uk: &Тип входження:

en: &Low
uk: &Низький

en: &Manual transfer...
uk: &Ручна передача...і

en: &Maximum number of connections:
uk: &Максимальна кількість з'єднань:

en: &Maximum number of retries:
uk: &Максимальна кількість спроб:

en: &Message log
uk: &Журнал повідомлень

en: &Network configuration wizard...
uk: &Майстер налаштування мережі...

en: &New
uk: &Нове

en: &New Site
uk: &Новий сайт

en: &New version available!
uk: &Доступна нова версія!

en: &No
uk: &Ні

en: &None
uk: &Жодного

en: &Normal
uk: &Звичайний

en: &Number of days between update checks:
uk: &Кількість днів між перевірками оновлень:

en: &Numeric value:
uk: &Числове значення:

en: &OK
uk: &ДОБРЕ

en: &OPEN
uk: &ВІДКРИТИ

en: &Open
uk: &Відкрити

en: &Overwrite
uk: &Переписати

en: &Passive
uk: &Пасивний

en: &Password:
uk: &Пароль:

en: &Play sound
uk: &Відтворити звук

en: &Port:
uk: &Порт:

en: &Preserve timestamps of transferred files
uk: &Зберегти часові позначки переданих файлів

en: &Queue
uk: &Черга

en: &Quickconnect
uk: &Швидке з'єднання

en: &Quickconnect bar
uk: &Панель швидкого з'єднання

en: &Read
uk: &Читати

en: &Reconnect
uk: &Відновити з'єднання

en: &Refresh
uk: &Поновити

en: &Remember password for this session
uk: &Запам'ятати пароль для даного з'єднання

en: &Remote path:
uk: &Віддалений шлях:

en: &Remove
uk: &Забрати

en: &Remove key
uk: &Забрати ключ

en: &Remove selected
uk: &Забрати вибране

en: &Rename
uk: &Перейменувати

en: &Reopen local file
uk: &Перевідкрити локальний файл

en: &Report a bug...
uk: &Повідомити про недолік...

en: &Restart Wizard
uk: &Перезавантажити майстра

en: &Resume
uk: &Відновити

en: &Run command...
uk: &Команда на виконання...

en: &Run configuration wizard now...
uk: &Запустити майстра налаштувань...

en: &Run update check now...
uk: &Виконати перевірку оновлень...

en: &SITE
uk: &САЙТ

en: &Save as...
uk: &Зберегти як...

en: &Select language:
uk: &Вибрати мову:

en: &Select the columns that should be displayed:
uk: &Вибрати стовпці для:

en: &Server
uk: &Сервер

en: &Settings
uk: &Установки

en: &Settings...
uk: &Установки...

en: &Show debug menu
uk: &Показати меню відлагоджування

en: &Show message
uk: &Показати повідомлення

en: &Show timestamps in message log
uk: &Показати часові позначки в журналі повідомлень

en: &Site Manager...
uk: &Сайт Менеджер...

en: &Skip
uk: &Оминути

en: &Swap local and remote panes
uk: &Обміняти локальні та віддалені панелі

en: &Test
uk: &Тест

en: &Theme:
uk: &Тема:

en: &Transfer
uk: &Передача

en: &Transfer mode:
uk: &Спосіб передачі:

en: &Transfer queue
uk: &Почерговість передачі

en: &Treat dotfiles as ASCII files
uk: &Трактувати файли з розширенням .dot як файли ASCII

en: &Unedit
uk: &Відмінити редагування

en: &Update cached key for this host
uk: &Обновити кешований ключ для даного хосту

en: &Upload
uk: &Завантажити на сервер

en: &Use the following IP address:
uk: &Використовувати наступні ІР адреси:

en: &Use the server's external IP address instead
uk: &Використати натомість зовнішню ІР адресу

en: &Use thousands separator
uk: &Використати розділювач тисячних

en: &User:
uk: &Користувач:

en: &Username:
uk: &Ім'я користувача:

en: &Version %s
uk: &Версія %s

en: &View
uk: &Переглянути

en: &Write
uk: &Писати

en: &Yes
uk: &Так

en: '%s' does not exist or cannot be accessed.
uk: '%s'не існує або нема доступу.

en: 'Account' logontype not supported by selected protocol
uk: 'Акаунт' за типом входження не підтримується вибраним протоколом

en: 'quote' is usually a local command used by commandline clients to send the arguments following 'quote' to the server. You might want to enter the raw command without the leading 'quote'.
uk: 'quote' зазвичай є локальною командою,що використовується командною лінійкою клієнта для відправки аргументів даного 'quote' на сервер.Можливо ви забажаєте ввести просту команду (the raw command), не використовуючи 'quote'.

en: (%d object filtered) | (%d objects filtered)
uk[0]: (%d фільтрований об'єкт )
uk[1]: (%d objects filtered)
uk[2]: (%d objects filtered)

en: (0 for no limit)
uk: (0 для безліміту)

en: (0-999 seconds)
uk: (0-999 секунд)

en: (5-9999, 0 to disable)
uk: (5-9999, 0 щоб заблокувати)

en: (At least 7 days)
uk: (Щонайменше 7 днів)

en: (example: %H:%M)
uk: (приклад: %H:%M)

en: (example: %Y-%m-%d)
uk: (приклад: %Y-%m-%d)

en: , %H:%M:%S left
uk: , %H:%M:%S залишилось

en: , --:--:-- left
uk: , --:--:-- залишилось

en: --:--:-- left
uk: --:--:-- залишилось

en: -c cannot be used together with an FTP URL.
uk: -c не може використовуватись з FTP URL.

en: -s and -c cannot be present at the same time.
uk: -s та -c не можуть співіснувати одночасно.

en: -s cannot be used together with an FTP URL.
uk: -s не можна використовувати разом з FTP URL.

en: 0 - None
uk: 0 - Жодного

en: 1 - Warning
uk: 1 - Попередження

en: 2 - Info
uk: 2 - Інформація

en: 3 - Verbose
uk: 3 - Багатошаровий

en: 4 - Debug
uk: 4 - Відлагодити

en: A default editor needs to be set.
uk: Потрібно встановити редактор за замовчуванням.

en: A few servers don't allow passive mode or are misconfigured. In such cases you would have to use active mode. In active mode, FileZilla opens a port and asks the server to connect to it.
uk: Рідкісні сервери не дозволяють пасивного режиму або ж вони неправильно сконфігуровані.В таких випадках вам необхідно використати активний режим.А активному режимі FileZilla відкриває порт і просить сервер про з'єднання.

en: A file previously opened has been changed.
uk: Попередньо відкритий файл було змінено.

en: A file with that name is already being edited. Do you want to reopen '%s'?
uk: Файл з цим іменем уже редагується. Бажаєте перевідкрити '%s'?

en: A file with that name is already being transferred.
uk: Файл з цим іменем знаходиться у процесі завантаження

en: A file with that name is still being edited. Please close it and try again.
uk: Файл з цим іменем знаходиться в процесі редагування

en: A local filename could not be decoded.
    Please make sure the LC_CTYPE (or LC_ALL) environment variable is set correctly.
    Unless you fix this problem, files might be missing in the file listings.
    No further warning will be displayed this session.
uk: Локальне ім'я файлу неможливо декодувати.
    Переконайтеся,що переключення режиму LC_CTYPE (або LC_ALL) встановлено правильно.
    Якщо ви не полагодите цієї проблеми,файли будуть відсутні у списках файлів.
    Більше попереджень упродовж цього з'єднання не буде.

en: A newer version of FileZilla is available:
uk: В наявності нова версія FileZilla:

en: A proper server always shows all files, but some broken servers hide files from the user. Use this option to force the server to show all files.
uk: Правильно налаштований сервер завжди показує всі файли,натомість деякі неправильно налаштовані будуть ховати файли від користувача.Використовуйте дану опцію щоб змусити сервер показувати усі файли.

en: A proper server does not require this. Contact the server administrator if you need this.
uk: Правильно налаштований сервер цього не вимагає. Якщо у вас виникла у цьому потреба контактуйте з адміністратором сервера.

en: A&dd
uk: До&дати

en: A&llow resume of ASCII files
uk: До&зволити поновлення файлів ASCII

en: A&pply only to downloads
uk: За&стосувати лише для завантажень

en: A&pply only to uploads
uk: За&стосувати лише для відвантажень

en: A&pply to all files and directories
uk: За&стосувати до всіх файлів та директорій

en: About FileZilla
uk: Про FileZilla

en: Account
uk: Акаунт

en: Action after queue &completion
uk: Дія після &завершення черги

en: Action on selected file:
uk: Дія над вибраним файлом

en: Action to perform:
uk: Дія до виконання:

en: Action:
uk: Дія

en: Active mode
uk: Активний режим

en: Active mode FTP test failed. FileZilla does not know the correct external IP address.
uk:  FTP тест активного режиму показав збій.FileZilla не знає правильної завнішньої ІР адреси.

en: Active mode FTP test failed. FileZilla does not know the correct external IP address. In addition to that, your router has modified the sent address.
uk:  FTP тест активного режиму показав збій.FileZilla не знає правильної зовнішньої ІР адреси.

en: Active mode FTP test failed. FileZilla knows the correct external IP address, but your router or firewall has misleadingly modified the sent address.
uk: FTP тест активного режиму показав збій. FileZilla знає правильну зовнішню ІР адресу,однак ваш маршрутизатор або файєрвол помилково змінили відправлену адресу.

en: Active mode IP
uk: ІР активного режиму

en: Add selected directory to the transfer queue
uk: Додати вибрану директорію до черги передачі

en: Add selected files and folders to the transfer queue
uk: Додати вибрані файли і папки до черги передачі

en: Address type not supported
uk: Тип адреси не підтримується

en: Advanced
uk: Для досвідчених

en: Advanced options:
uk: Розширені опції:

en: Algorithm:
uk: Алгоритм:

en: All ports in the given range have to be between 1024 and 65535.
uk: Усі порти в заданому діапазоні повинні знаходитись в межах від 1024 до 65535.

en: Allow &fall back to other transfer mode on failure
uk: Дозволити &звернутися до іншого режиму передачі при виникненні збою

en: Allow fallback to other transfer mode on failure
uk: Дозволити звернутися до іншого режиму передачі при виникненні збою

en: Alternatively you can use the Pageant tool from PuTTY to manage your keys, FileZilla does recognize Pageant.
uk: Ви можете використати у якості альтернативи інструмент Pageant з PuTTY щоб управляти своїми ключами. FileZilla розпізнає Pageant.

en: Alternatively, visit http://filezilla-project.org to download the most recent version.
uk: Щоб завантажити найновішу версію,в якості альтернативи, відвідайте http://filezilla-project.org .

en: An item with the same name as the dragged item already exists at the target location.
uk: Елемент, що перетягується, позначений схожим іменем з елементом,що вже існує у вказаній позиції.

en: Anonymous
uk: Анонімний

en: App&ly to directories only
uk: За&стосувати лише для директорій

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply to &current queue only
uk: Застосувати лише до &поточної черги

en: Apply to &files only
uk: Застосувати лише до &файлів

en: Archive
uk: Архів

en: Ask for password
uk: Запит на пароль

en: Ask operating system for a port.
uk: Запит операційної системи про порт

en: Ask your operating system for the external IP address
uk: Запит своєї операційної системи про зовнішню ІР адресу

en: Associated program not found:
uk: Допоміжної програми не знайдено

en: At least one filter condition is incomplete
uk: Принаймні одна умова фільтрації не повна

en: At this point, all required information has been gathered.
uk: На цьому етапі усю необхідну інформацію зібрано

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Authentication failed.
uk: Автентичність не опізнано

en: Author:
uk: Автор:

en: Auto
uk: Авто

en: Automatic file type classification
uk: Автоматичне класифікування типу файлів

en: Automatic update check
uk: Автоматична перевірка оновлень

en: Available sizes
uk: Наявні розміри

en: B&ypass proxy
uk: Про&міжний проксі

en: Being edited
uk: В процесі редагування

en: Binary
uk: Бінарний

en: Blackboard
uk: Панель оголошень

en: Build date:
uk: Дата створення:

en: Build information
uk: Інформація по конструкції

en: By default uses any available local port to establish transfers in active mode. If you want to limit FileZilla to use only a small range of ports, please enter the port range below.
uk: По замовчуванню використовує довільний наявний локальний порт для встановлення передачі в активному режимі.Якщо ви бажаєте обмежити FileZilla до використання лише невеликого діапазону портів,вкажіть,будь-ласка,діапазон портів нижче.

en: C&ancel current operation
uk: Від&мінити дану операцію

en: C&heck for nightly builds of FileZilla
uk: Пе&ревірити нічні зборки FileZilla

en: C&lear all
uk: О&чистити усе

en: C&ustom
uk: К&лієнтський

en: C&ustom filetype associations:
uk: К&лієнтські асоціації типів файлів:

en: Calculating timezone offset of server...
uk: Обчислення зсуву часового поясу відносно сервера...

en: Can't read from file
uk: Не можу прочитати з файлу

en: Can't write data to file.
uk: Не можу записати дані в файл.

en: Can't write data to file: %s
uk: Не можу записати дані в файл: %s

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel current operation
uk: Скасувати дану операцію

en: Cancels the current operation
uk: Скасовує дану операцію

en: Cannot access '%s', no media inserted or drive not ready.
uk: Нема доступу '%s', не встановлені носії або диск не готовий.

en: Cannot add server to Site Manager
uk: Неможливо додати сервер до Сайт Менеджера

en: Cannot compare directories, different filters for local and remote directories are enabled
uk: Неможливо порівняти директорії,увімкнені різні фільтри та віддалені директорії

en: Cannot compare directories, not connected to a server.
uk: Неможливо порівняти директорії,нема підключення до серверу.

en: Cannot create new filter
uk: Неможливо створити новий фільтр

en: Cannot edit file
uk: Неможливо редагувати файл

en: Cannot establish FTP connection to an SFTP server. Please select proper protocol.
uk: Неможливо встановити з'єднання з SFTP сервером.Виберіть,будь-ласка,властивий протокол.

en: Cannot load Quickconnect bar from resource file
uk: Неможливо завантажити панель Швидкого завантаження вихідного файлу

en: Cannot load file, not a valid XML file.
uk: Неможливо завантажити файл,недійсний XML файл.

en: Cannot load keyfile
uk: Неможливо завантажити контрольний файл

en: Cannot load toolbar from resource file
uk: Неможливо завантажити панель інструментів з вихідного файлу

en: Cannot rename entry
uk: Неможливо перейменувати компонент

en: Cannot rename file
uk: Неможливо перейменувати файл

en: Cannot save filterset
uk: Неможливо зберегти налаштування фільтру

en: Cannot select filter
uk: Неможливо вибрати фільтр

en: Cannot show dialog
uk: Неможливо показати діалог

en: Categories
uk: Категорії

en: Certificate and session data are not available yet.
uk: Сертифікату і даних по з'єднанню ще немає.

en: Certificate details
uk: Подробиці сертифікату

en: Certificate issuer
uk: Видавець сертифікату

en: Challenge:
uk: Виклик:

en: Change file attributes
uk: Змінити атрибути

en: Change the file permissions.
uk: Змінити дозволи для файлу.

en: Character encoding issue
uk: Подача кодування символів

en: Charset
uk: Сукупність символів

en: Check for &beta versions and release candidates
uk: Перевірте на наявність бета версії FileZilla

en: Check for &updates...
uk: Перевірити &оновлення...

en: Check for newer versions of FileZilla
uk: Перевірити наявність новішої версії FileZilla

en: Check for updates
uk: Перевірити оновлення

en: Check for updates failed
uk: Перевірити невдалі оновлення

en: Checking for correct external IP address
uk: Перевірка правильності зовнішньої ІР адреси

en: Checking for updates
uk: Перевірка оновлень

en: Choose the default local directory
uk: Виберіть локальну директорію по замовчуванню

en: Chunk data improperly terminated
uk: Чанк- дата завершено неправильно

en: Cipher:
uk: Шифр:

en: Classic
uk: Класичний

en: Clear &Site Manager entries
uk: Очистити &вміст Сайт Менеджера

en: Clear &layout cache
uk: Очистити &каше формату

en: Clear &quickconnect history
uk: Очистити &історію Швидкого з'єднання

en: Clear &reconnect information
uk: Очистити &інформацію повторних з'єднань

en: Clear &transfer queue
uk: Очистити &чергу передач

en: Clear history
uk: Очистити історію

en: Clear private data
uk: Очистити особисті дані

en: Clear quickconnect bar
uk: Очистити панель Швидкого З'єднання

en: Click on Finish to save your configuration.
uk: Щоб зберегти свою конфігурацію натисніть кнопку Завершити.

en: Click on next to download the new version.
uk: Щоб завантажити нову версію натисніть кнопку Далі

en: Client to server MAC:
uk: Клієнт для МАС сервера:

en: Client to server cipher:
uk: Клієнт для серверного шифру:

en: Close FileZilla
uk: Закрити FileZilla

en: Close all running instances of FileZilla
uk: Закрити всі діючі екземпляри FileZilla

en: Co&mments:
uk: Ко&ментарі:

en: Column properties
uk: Властивості стовпців

en: Column setup
uk: Встановлення стовпців

en: Command and its arguments should be properly quoted.
uk: Команда та її аргументи мають бути правильно залапковані

en: Command failed
uk: Команда безрезультатна

en: Command not supported
uk: Команда не підтримується

en: Command not supported by this protocol
uk: Команда не підтримується даним протоколом

en: Command:
uk: Команда:

en: Comment
uk: Коментар

en: Common name:
uk: Прозивне ім'я

en: Communication tainted by router or firewall
uk: Зв'язок блокується маршрутизатором або файєрволом

en: Compare &modification time
uk: Порівняти &час модифікації

en: Compare file&size
uk: Порівняти розмір &файлу

en: Comparison &threshold (in minutes):
uk: Порівняння &порогової величини (в хвилинах):

en: Comparison threshold needs to be between 0 and 1440 minutes.
uk: Порівняння порогової величини повинно бути у проміжку поміж 0 та 1440 хвилин

en: Compiled for:
uk: Зібрано для:

en: Compiled on:
uk: Зібрано на:

en: Compiled with:
uk: Зібрано з:

en: Compiler flags:
uk: Ознаки компілятора:

en: Compressed
uk: Стиснуто

en: Concurrent transfers
uk: Поточні передачі

en: Conditions are c&ase sensitive
uk: Умови чутливі до роз&міру літер

en: Configuration test
uk: Тестування конфігурації

en: Configure passive mode
uk: Сконфігурувати пасивний режим

en: Configure port range
uk: Сконфігурувати діапазон портів

en: Confirmation needed
uk: Необхідне підтвердження

en: Congratulations, your configuration seems to be working.
uk: Вітаємо! Ваша конфігурація працездатна.

en: Connect bypassing proxy settings
uk: Під'єднати налаштування обхідного проксі

en: Connect to specified Site Manager site
uk: Під'єднати до сайту вказаного Сайт Менеджером

en: Connected
uk: З'єднано

en: Connecting
uk: Під'єднуюсь

en: Connecting to %s
uk: Під'єднуюсь до %s

en: Connecting to %s through proxy
uk: Під'єднуюсь до %s через проксі

en: Connecting to %s...
uk: Під'єднання до %s...

en: Connecting to server
uk: Під'єднуюсь до серверу

en: Connection
uk: Під'єднання

en: Connection attempt failed
uk: Невдала спроба під'єднання

en: Connection attempt failed with "%s", trying next address.
uk: Невдала спроба під'єднання з "%s",роблю спробу за наступною адресою.

en: Connection attempt failed with "%s".
uk: Невдала спроба під'єднання з "%s".

en: Connection attempt interrupted by user
uk: Спробу під'єднання перервано користувачем

en: Connection closed
uk: З'єднання завершено

en: Connection closed by server
uk: З'єднання завершено сервером

en: Connection established, initializing TLS...
uk: З'єднання встановлено,ініціюється TLS...

en: Connection established, sending HTTP request
uk: З'єднання встановлено, відсилається запит HTTP

en: Connection established, waiting for welcome message...
uk: З'єднання встановлено,очікуємо на вітальне повідомлення...

en: Connection lost
uk: З'єднання втрачено

en: Connection not allowed by ruleset
uk: З'єднання не дозволено встановленими правилами

en: Connection refused
uk: У з'єднанні відмовлено

en: Connection timed out
uk: Час з 'єднання вичерпано

en: Connection timed out.
uk: Час з 'єднання вичерпано.

en: Connection with proxy established, performing handshake...
uk: З'єднання з проксі встановлено,обмінюємось вітаннями...

en: Connection with server got closed prematurely.
uk: З'єднання з сервером закрилось дочасно.

en: Connection with the test server failed.
uk: З'єднання з тестовим сервером невдале.

en: Convert keyfile
uk: Конвертувати файл ключа

en: Cop&y
uk: Копі&ювати

en: Copy (%d) of %s
uk: Копія (%d) з %s

en: Copy of %s
uk: Копія з %s

en: Could not accept connection: %s
uk: Неможливо прийняти з'єднання:%s

en: Could not connect to server
uk: Неможливо під'єднатися до серверу

en: Could not connect to server: %s
uk: Неможливо під'єднатися до сервера: %s

en: Could not convert command to server encoding
uk: Неможливо сконвертувати команду до серверного кодування

en: Could not convert private key
uk: Неможливо сконвертувати приватний ключ

en: Could not determine the target of the Drag&Drop operation.
    Either the shell extension is not installed properly or you didn't drop the files into an Explorer window.
uk: Неможливо визначити місцепризначення оперції Перетягнути&Скинути.
    Або неправильно встановлено розширення оболонки,або ви не помістили файли у вікно Провідника.

en: Could not establish connection to server
uk: Неможливо встановити з'єднання з сервером

en: Could not find the resource files for FileZilla, closing FileZilla.
    You can set the data directory of FileZilla using the '--datadir <custompath>' commandline option or by setting the FZ_DATADIR environment variable.
uk: Неможливо знайти вихідні файли FileZilla, закриваю FileZilla.
    Ви можете встановити директорію даних FileZilla, використовуючи варіант командної лінійки '--datadir <custompath>' або, встановивши зміну режиму FZ_DATADIR .

en: Could not generate custom login sequence.
uk: Неможливо згенерувати користувацьку послідовність логінування.

en: Could not get reply from fzputtygen.
uk: Неможливо отримати відповідь від fzputtygen.

en: Could not get temporary directory to download file into.
uk: Неможливо отримати тимчасову директорію для завантаження файлів

en: Could not load "%s", please make sure the file is valid and can be accessed.
    Any changes made in the Site Manager will not be saved.
uk: Неможливо завантажити "%s", упевніться,що файл дійсний і до нього є доступ.
    Будь-які зміни, зроблені в Сайт Менеджері, не будуть збережені.

en: Could not load keyfile
uk: Неможливо завантажити файл ключа

en: Could not load private key
uk: Неможливо завантажити приватний ключ

en: Could not parse server address:
uk: Неможливо визначити адресу сервера :

en: Could not read from socket: %s
uk: Неможливо читати з гнізда проксі: %s

en: Could not seek to offset %s within file
uk: Неможливо знайти початковий номер %s у файлі

en: Could not seek to the end of the file
uk: Неможливо знайти кінець файлу

en: Could not send command to fzputtygen.
uk: Неможливо надіслати команду до fzputtygen.

en: Could not spawn IO thread
uk: Неможливо викликати нитку IO

en: Could not start proxy handshake: %s
uk: Неможливо розпочати обмін вітаннями з проксі: %s

en: Could not start transfer
uk: Неможливо розпочати передачу

en: Could not write "%s", any changes to the Site Manager could not be saved: %s
uk: Неможливо вписати "%s",будь-які зміни в Сайт Менеджері не можуть бути збереженими: %s

en: Could not write "%s", the queue could not be saved.
    %s
uk: Неможливо записати "%s" Чергу зберегти неможливо.
    %s

en: Could not write "%s": %s
uk: Неможливо вписати "%s": %s

en: Could not write keyfile: %s
uk: Неможливо вписати файл ключа: %s

en: Could not write to local file
uk: Неможливо записати в локальний файл

en: Could not write to socket: %s
uk: Неможливо записати в гніздо: "%s

en: Country:
uk: Країна:

en: Crashes FileZilla instantly. Only used to debug the exception handler
uk: Призводить FileZilla до аварії миттєво. Використовується лише для відлагодження обробника винятків

en: Create a new subdirectory in the current directory
uk: Створити нову піддиректорію в даній директорії

en: Create directory
uk: Створити директорію

en: Creating directory
uk: Створення директорії

en: Creating directory '%s'...
uk: Створення директорії '%s'...

en: Critical error
uk: Критична помилка

en: Current transfer type is set to ASCII.
uk: Поточний тип передачі встановлено в ASCII.

en: Current transfer type is set to automatic detection.
uk: Тип поточної передачі встановлено за параметром автовизначення.

en: Current transfer type is set to binary.
uk: Тип поточної передачі встановлено за бінарним параметром.

en: Cus&tom
uk: Клієнт&ський

en: Custom filter set
uk: Втановлено клієнтський фільтр

en: Custom server
uk: Клієнтський сервер

en: D&ata type
uk: Т&ип Дати

en: D&ecimal prefixes using SI symbols (e.g. 1 KB = 1000 bytes)
uk: Де&сятиричні префікси, що використовують SI символи (наприклад 1 KБ = 1000 байт)

en: D&efault
uk: По &замовчуванню

en: D&elete
uk: Ви&далити

en: D&isable all
uk: Бло&кувати все

en: DOS-like with virtual paths
uk: DOS- подібний з віртуальними шляхами

en: Dangerous filetype
uk: Небезпечний тип файлу

en: Data
uk: Дані

en: Data socket closed too early.
uk: Гніздо даних закрилось дочасно.

en: Date formatting
uk: Форматування даних

en: Date/time format
uk: Формат дати/часу

en: Date/time unknown
uk: Дата/час невідомі

en: Debug
uk: Відлагодити

en: Debugging settings
uk: Установки відлагодження

en: Default &local directory:
uk: Локальна &директорія по замовчуванню:

en: Default (Autodetect)
uk: По замовчуванню (Автовизначення)

en: Default editor not properly quoted.
uk: Редактор по замовчуванню неправильно взятий в лапки.

en: Default file exists action
uk: Дія щодо file exists по замовчуванню

en: Default r&emote directory:
uk: Віддалена ди&ректорія по замовчуванню:

en: Default system language
uk: Мова системи по замовчуванню

en: Default transfer mode:
uk: Режим передачі по замовчуванню:

en: Default transfer type:
uk: Тип передачі по замовчуванню:

en: Default: http://ip.filezilla-project.org/ip.php
uk: По замовчуванню: http://ip.filezilla-project.org/ip.php

en: Delay between failed connection attempts has to be between 1 and 999 seconds.
uk: Затримка між невдалими спробами з'єднання повинна бути у проміжку між 1 та 999 секундами.

en: Delete Site Manager entry
uk: Видалити введені дані з Сайт Менеджера

en: Delete selected directory
uk: Видалити обрану директорію

en: Delete selected files and directories
uk: Видалити обрані файли і директорії

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Details
uk: Подробиці

en: Details for new key:
uk: Подробиці стосовно нового ключа:

en: Dire&ctories
uk: Дире&кторії

en: Direction
uk: Напрямок

en: Directory
uk: Директорія

en: Directory comparison
uk: Порівняння директорій

en: Directory comparison failed
uk: Невдале порівняння директорій

en: Directory listing aborted by user
uk: Список директорій припинено користувачем

en: Directory listing failed
uk: Невдалий список директорій

en: Directory listing filters
uk: Фільтри списку директорій

en: Directory listing successful
uk: Вдалий список директорій

en: Disa&ble all
uk: За&блокувати всеl

en: Disable this option again if you will not be able to see the correct directory contents anymore.
uk: Заблокувати дану опцію ще раз, якщо вміст директорії припинить бути видимим

en: Disconnect from server
uk: Від'єднати від сервера

en: Disconnected from server
uk: Від'єднано від сервера

en: Disconnected from server: %s
uk: Від'єднано від сервера: %s

en: Disconnecting from previous server
uk: Від'єднання від попереднього сервера

en: Disconnects from the currently visible server
uk: Від'єднання від поточного видимого сервера

en: Display about dialog
uk: Показати діалог Про

en: Do &nothing
uk: Не робити &нічого

en: Do you really want to check for beta versions?
    Unless you want to test new features, keep using stable versions.
uk: Ви дійсно бажаєте перевірити бета версії?
    За винятком,якщо ви бажаєте протестувати нові елементи,продовжуйте користуватися стабільною версією.

en: Do you really want to close FileZilla?
uk: Ви дійсно бажаєте закрити FileZilla?

en: Do you really want to delete all Site Manager entries and the transfer queue?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити усі введення в Сайт Менеджер та чергу передачі?

en: Do you really want to delete all Site Manager entries?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити усі введення в Сайт Менеджер?

en: Do you really want to delete selected entry?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити вибране введення?

en: Do you really want to delete the transfer queue?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити чергу передач?

en: Do you really want to send '%s' to the server?
uk: Ви дійсно бажаєте надіслати '%s' до сервера?

en: Don't use external IP address on &local connections.
uk: Не використовувати зовнішню ІР адресу при &локальних з'єднаннях.

en: Dotfiles are filenames starting with a dot, e.g. .htaccess
uk: Дот файли є файлами чиї імена РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ з розширенням крапка ,наприклад: .htaccess

en: Download
uk: Завантажити

en: Download &limit:
uk: Завантажити &обмеження:

en: Download selected directory
uk: Завантажити обрану директорію

en: Download selected files and directories
uk: Завантажити обрані файли і директорії

en: Downloading
uk: Завантаження

en: Downloading %s
uk: Завантаження %s

en: Drag&drop between different instances of FileZilla has not been implemented yet.
uk: Функцію Перетягнути&Скинути між різними елементами у FileZilla-і ще не реалізовано.

en: Drag&drop between different servers has not been implemented yet.
uk: Функцію Перетягнути&Скинути між різними серверами у FileZill-і ще не реалізовано.

en: E&nable all
uk: Роз&блокувати все

en: E&xecute
uk: Ви&конати

en: E&xit
uk: Ви&йти

en: E-Mail:
uk: Електронна пошта:

en: Each filter needs at least one condition.
uk: Кожен фільтр потребує щонайменше однієї умови.

en: Edit filters
uk: Редагувати фільтри

en: Edit the file with the configured editor and upload changes to the server.
uk: Редагувати файл з відконфігурованим редактором і відвантажити зміни на сервер.

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Empty command
uk: Порожня команда

en: Empty command.
uk: Порожня команда.

en: Empty directory listing
uk: Порожній список директорій

en: Empty directory.
uk: Порожня директорія

en: Empty file extension.
uk: Порожні розширення файлу.

en: Empty filter names are not allowed.
uk: Порожні імена фільтрів не дозволяються.

en: Empty name
uk: Порожнє іім'я

en: Empty quoted string.
uk: Пуста залапкована послідовність.

en: En&able all
uk: Роз&блокувати все

en: Encrypted
uk: Закодовано

en: Encryption
uk: Кодування

en: Encryption details
uk: Подробиці кодування

en: End comparison and change sorting order?
uk: Завершити порівняння та змінити порядок сортування

en: Enter &custom command...
uk: Введіть &користувацьку команду ...

en: Enter command
uk: Введіть команду

en: Enter custom command
uk: Введіть користувацьку команду

en: Enter filter name
uk: Введіть ім'я файлу

en: Enter name for filterset
uk: Введіть команду для установок фільтру

en: Enter password
uk: Введіть пароль

en: Enter the address of the server.
    To specify the server protocol, prepend the host with the protocol identifier. If no protocol is specified, the default protocol (ftp://) will be used.
    You can also enter complete URLs in the form protocol://user:pass@host:port here, the values in the other fields will be overwritten then.
uk: Введіть адресу сервера.
    Задля уточнення протоколу сервера,у якості префікса хоста, встановіть ідентифікатор протоколу. Якщо протокол не уточнено,тоді буде використовуватись протокол (ftp://)по замовчуванню.
    Ви також можете ввести повні адреси URL у формі протоколу://user:pass@host:port here, тоді значення інших полів буде переписано.

en: Enter the password for the file '%s'.
    Please note that the converted file will not be password protected.
uk: Введіть пароль для файлу '%s'.
    Будь-ласка, майте на увазі,що конвертований файл не буде захищений паролем.

en: Enter the port on which the server listens.
    The default for FTP is 21, the default for SFTP is 22.
uk: Введіть порт через який сервер слухає.
    По замовчуванню для FTP таким є 21, по замовчуванню для SFTP таким є 22.

en: Enter username and password
uk: Введіть ім'я користувача і пароль

en: Error exporting settings
uk: Помилка експорту установок

en: Error importing
uk: Помилка імпорту

en: Error loading xml file
uk: Помилка завантаження файлу xml

en: Error starting program
uk: Помилка запуску програми

en: Error writing xml file
uk: Помилка запису файлу xml

en: Error:
uk: Помилка:

en: Examples
uk: Приклади

en: Exe&cute
uk: Вико&нати

en: Executable
uk: Виконуваний

en: Executable contains no version info, cannot check for updates.
uk: У виконуваному відсутня інформація про версію,неможливо перевірити оновлення.

en: Explorer
uk: Провідник

en: Export &Queue
uk: Експорт &Черги

en: Export &Settings
uk: Експорт &Установок

en: Export settings
uk: Експорт установок

en: F&ilter name:
uk: І&м'я фільтру:

en: FTP Engine not initialized, can't connect
uk: Двигун FTP не ініціалізується, неможливо з'єднатись

en: FTP Keep-alive
uk: Дежурний FTP

en: FTP Proxy
uk: FTP Проксі

en: FTP URL
uk: FTP URL-адреса

en: FTP uses secondary connections for data transfers. These additional connections can be established in two ways.
uk: Для передачі даних FTP використовує вторинне з'єднання. Такі додаткові з'єднання можна встановити двома шляхами.

en: FTPES - FTP over explicit TLS/SSL
uk: FTPES - FTP через визначений TLS/SSL

en: FTPS - FTP over implicit TLS/SSL
uk: FTPS - FTP через не явний TLS/SSL

en: Failed to change directory
uk: Відмова зміни директорії

en: Failed to change language
uk: Відмова зміни мови

en: Failed to check for newer version of FileZilla.
uk: Відмова перевірки новішої версії FileZilla.

en: Failed to copy or move sites
uk: Відмова копіювати або переміщувати сайти

en: Failed to create backup copy of xml file
uk: Відмова створення резервної копії xml файлу

en: Failed to create listen socket, aborting
uk: Відмова створення гнізда слухання,аварійне завершення

en: Failed to create listening socket for active mode transfer
uk: Відмова створення гнізда слухання для передачі в активному режимі

en: Failed to download the latest version of FileZilla.
uk: Відмова завантаження останньої версії FileZilla.

en: Failed to get 'My Documents' path
uk: Відмова витягнути шлях 'Мої документи'

en: Failed to get desktop path
uk: Відмова витягнути шлях до Робочого столу

en: Failed to get peer address of control connection, connection closed.
uk: Відмова витягнути шлях до однорідної адреси контрольного з'єднання,аварійне завершення.

en: Failed to get peer address of data connection, connection closed.
uk: Відмова витягнути однорідну адресу даних з'єднання,аварійне завершення.

en: Failed to initialize FTP engine
uk: Відмова ініціалізації FTP двигуна

en: Failed to initialize TLS.
uk: Відмова ініціалізації TLS.

en: Failed to load panels, invalid resource files?
uk: Відмова завантаження панелей, не дійсні вихідні файли?

en: Failed to load private key: %s
uk: Відмова завантаження приватного ключа: %s

en: Failed to open "%s" for reading
uk: Відмова відкрити "%s" для читання

en: Failed to open "%s" for writing
uk: Відмова відкрити "%s"для запису

en: Failed to receive data
uk: Відмова отримання даних

en: Failed to retrieve directory listing
uk: Відмова видобути список директорій

en: Failed to retrieve external ip address, aborting
uk: Відмова видобути зовнішню ІР адресу,аварійне завершення

en: Failed to retrieve external ip address, using local address
uk: Відмова видобути зовнішню ІР адресу, використовуючи локальну адресу

en: Failed to retrieve local ip address.
uk: Відмова видобути локальну ІР адресу.

en: Failed to retrieve local ip address. Aborting
uk: Відмова видобути локальну ІР адресу.Аварійне завершення

en: Failed to retrieve the external IP address.
uk: Відмова видобути зовнішню ІР адресу.

en: Failed to send command.
uk: Відмова надіслати команду.

en: Failed to set language to %s (%s), using default system language
uk: Відмова встановити мову на %s (%s), використовуючи мову системи по замовчуванню.

en: Failed to set language to %s (%s), using default system language (%s, %s).
uk: Відмова встановити мову на %s (%s), використовуючи мову системи по замовчуванню (%s, %s).

en: Failed to set language to %s (%s), using default system language.
uk: Відмова встановити мову на %s (%s), використовуючи мову системи по замовчуванню.

en: Failed to set language to %s, using default system language
uk: Відмова встановити мову на %s, використовуючи мову системи по замовчуванню.

en: Failed to set language to %s, using default system language (%s, %s).
uk: Відмова встановити мову на %s, використовуючи мову системи по замовчуванню (%s, %s).

en: Failed to set language to %s, using default system language.
uk: Відмова встановити мову на %s, використовуючи мову системи по замовчуванню.

en: Failed to validate settings
uk: Відмова перевірки достовірності налаштувань

en: Failed to write to file %s
uk: Відмова запису у файл %s

en: Failed to write xml file
uk: Відмова запису xml файлу

en: Failed transfers
uk: Відмова передачі

en: Fall back to active mode
uk: Повернутись до активного режиму

en: Fil&e:
uk: Фай&л:

en: Fil&es
uk: Фай&ли

en: File
uk: Файл

en: File Types
uk: Типи файлів

en: File does not contain any importable data.
uk: У файлі відсутні будь-які дані, гідні імпортування.

en: File editing
uk: Редагування файлу

en: File exists
uk: Файл існує

en: File exists action
uk: Дія стосовно наявного файлу

en: File has changed
uk: Файл змінився

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: File transfer successful
uk: Файл передано успішно

en: File transfers still in progress.
uk: Передачі файлу усе ще виконуються.

en: File would transfer with ASCII data type.
uk: Файл пропонує свою передачу через тип даних ASCII.

en: File would transfer with binary data type.
uk: Файл пропонує свою передачу через бінарний тип даних.

en: FileZilla Error
uk: Помилка FilеZilla

en: FileZilla can now test your configuration to ensure everything is configured properly.
uk: FileZilla тепер може відтестувати вашу конфігурацію,щоб переконатися у її правильностії.

en: FileZilla is running in kiosk mode.
    'Normal' and 'Account' logontypes are not available in this mode.
uk: FileZilla працює в режимі кіоку.
    У цьому режимі "Нормальний" та "Акаунт" відсутні.

en: FileZilla needs to be restarted for the language change to take effect.
uk: FileZilla потребує перезавантаження для того, щоб зміни у виборі мови набули чинності.

en: Filelist status &bars
uk: Секції статусу списку &файлів

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: Filename &filters...
uk: Фільтри &імені файлу...

en: Filename cannot be constructed for directory %s and filename %s
uk: Для директорії %s та файлу %s імені створити неможливо

en: Filename invalid
uk: Ім'я файлу не дійсне

en: Filename unchanged
uk: Ім'я файлу не змінено

en: Filename:
uk: Ім'я файлу:

en: Filenames may not contain any of the following characters: / * ? < > |
uk: Імена файлу не можуть вміщувати будь-які з наступних сиволів: / * ? < > |

en: Filenames may not contain any of the following characters: / \ : * ? " < > |
uk: Імена файлу не можуть вміщувати будь-які з наступних символів: / \ : * ? " < > |

en: Files currently being edited
uk: Файли зараз редагуються

en: Filesize
uk: Розмір файлу

en: Filesize format
uk: Формат розміру файла

en: Filetype
uk: Тип файлу

en: Filetype associations
uk: Асоціації типу файла

en: Filter applies to:
uk: Фільтр застосовується до:

en: Filter name already exists
uk: Ім'я фільтру вже існує

en: Filter set already exists
uk: Встановлений фільтр вже існує

en: Filter the directory listings
uk: Фільтрувати списки директорій

en: Filter validation failed
uk: Відмова перевірки достовірності фільтру

en: Fingerprint (MD5):
uk: Ключ шифру (MD5):

en: Fingerprint (SHA-1):
uk: Ключ шифру(SHA-1):

en: Fingerprint:
uk: Ключ шифру:

en: Firewall and router configuration wizard
uk: Майстер конфігурування файєрволу та маршрутизатора

en: For more detailed information about what these options do, please run the network configuration wizard.
uk: Щоб отримати детальнішу інформацію про те,що дані опції роблять,запустіть майстра конфігурування мережі.

en: For reliability you should specify a range of at least 10 ports.
uk: Задля надійності вам необхідно вказати діапазон ,щонайменше, 10 портів.

en: Force &UTF-8
uk: Примусити &UTF-8

en: Force showing &hidden files
uk: Примусити показ &прихованих файлів

en: Force showing hidden files
uk: Примусити показ прихованих файлів

en: Format specifications:
uk: Специфікації формату:

en: Format: Extension followed by properly quoted command and arguments.
uk: Формат: Розширення,після якого ідуть правильно залапковані команда і аргументи.

en: General
uk: Загальне

en: General SOCKS server failure
uk: Загальна відмова сервера SOCKS

en: Generic proxy
uk: Загальний проксі

en: Get external IP address from the following URL:
uk: Отримати зовнішню ІР адресу з наступного URL:

en: Given filterset name already exists, overwrite filter set?
uk: Ім'я установки даного фільтру вже існує,переписати налаштування фільтру?

en: Group permissions
uk: Дозволи для груп

en: H&igh
uk: Ви&сокий

en: Hash:
uk: Хешований:

en: Hidden
uk: Прихований

en: High
uk: Високий

en: Highest
uk: Найвищий

en: Highest available port has to be a number between 1024 and 65535.
uk: Найвищий наявний порт повинен стояти під номером поміж 1024 та 65535.

en: Hold the shift key to toggle the filter state on both sides simultaneously.
uk: Утримуйте клавішу shift, щоб перемикнути стан фільтру з обох боків одночасно.

en: Host key fingerprint:
uk: Головний ключ шифрування хосту:

en: Host key mismatch
uk: Ключ хоста не співпадає

en: Host starts with '[' but no closing bracket found.
uk: Хост стартує з '[',однак заключної дужки не знайдено.

en: Host unreachable
uk: Хост недосяжний

en: Host:
uk: Хост:

en: Hours,
uk: Години,

en: I&SO 8601 (example: 15:47)
uk: I&SO 8601 (приклад: 15:47)

en: If reporting bugs, please provide logs with "Verbose" logging level.
uk: Якщо з'явиться повідомлення про дефект, тоді для логів встановіть "Багатошаровий" рівень логування.

en: If the automatic test at the end of this wizard succeeds, but you cannot transfer files to a particular server, the server might be misconfigured and you should try active mode. You can set the transfer mode on a per-server basis in the Site Manager.
uk: Якщо автоматичне тестування в кінці роботи цього майстра досягло успіху,проте вам не вдається передати файли до конкретного сервера,тоді,можливо, цей сервер неправильно сконфігуровано,а,отже,вам необхідно спробувати скористатися активним режимом.Ви можете встановити спосіб передачі в Сайт Менеджері на основі одного сервера.

en: If the fallback option is enabled, you will be able to connect to misconfigured servers which reject the selected transfer mode.
uk: Якщо включена опція нейтралізації несправності,тоді ви матимете змогу під'єднатися до тих неправильно сконфігурованих серверів,що не сприймають обраний спосіб передачі.

en: If this problem persists, please contact your router or firewall manufacturer for a solution.
uk: Якщо дана проблема не зникає, тоді зверніться до виробника вашого маршрутизатора або файєрволу у пошуку рішення.

en: If this problem stays, please contact your router manufacturer.
uk: Якщо дана проблема не зникає, тоді зверніться до виробника вашого маршрутизатора.

en: If using 'overwrite if newer', your system time has to be synchronized with the server. If the time differs (e.g. different timezone), specify a timezone offset in the site manager.
uk: При використанні 'переписати якщо новіший',необхідно синхронізувати ваш системний час з серверним .

en: If using timestamp based comparison, consider two files equal if their timestamp difference does not exceed this threshold.
uk: При використанні порівняння на основі дати/часу,розглядайте два файли як одинакові, при умові, що різниця їхньої дати/часу не перевищує цієї межі.

en: If you change the language, you should restart FileZilla.
uk: При заміні мови вам необхідно перезапустити FileZilla.

en: If you click on test, FileZilla will connect to probe.filezilla-project.org and will perform some simple tests.
uk: Якщо ви натисните кнопку тест, FileZilla з'єднається з probe.filezilla-project.org і виконає кілька простих тестів.

en: If you close FileZilla, your changes will be lost.
uk: Якщо ви закриєте FileZilla,ваші зміни будуть втрачені.

en: If you enter the wrong filetypes, those files may get corrupted when transferred.
uk: При введенні неправильного типу файлів,при передачі, ці файли можуть пошкодитися.

en: If you get any errors, your configuration is not correct.
uk: При виникненні будь-якої помилки,майте на увазі,що ваша конфігурація не коректна.

en: If you have problems to retrieve directory listings or to transfer files, try to change the default transfer mode.
uk: Якщо у вас виникають проблеми з отриманням списку директорій або передачею файлів,постарайтеся змінити спосіб передачі по замовчуванню.

en: If you keep having problems with a specific server, the server itself or a remote router or firewall might be misconfigured. In this case try to toggle passive mode and contact the server administrator for help.
uk: Якщо проблеми з певним сервером не зникають,тоді або сам сервер,або віддалений маршрутизатор,або файєрвол можуть бути неправильно сконфігуровані.В такому випадку спробуйте переключити пасивний спосіб і сконтактуйте з адміністратором сервера.

en: If you successfully complete the wizard and the final test succeeds, any firewalls and routers you have should be configured properly.
uk: Якщо роботу майстра завершено і результат кінцевого тесту має успіх, тоді правильно сконфігуруйте свої файєрвол і маршрутизатор.

en: If you use a firewall, make sure FileZilla is allowed to accept connection on all given ports.
uk: Якщо ви користуєтесь файєрволом, переконайтесь, що FileZilla має дозвіл на отримання з'єднання по всіх наявних портах.

en: If you use a router, make sure all these ports are forwarded to the machine you're running FileZilla on.
uk: Якщо ви користуєтесь маршрутизатором, перконайтесь, що усі ці порти скеровані до апарату на якому встановлена ваша копія FileZilla.

en: If your router keeps changing the IP address, please contact your router manufacturer.
uk: Якщо ваш маршрутизатор постійно змінює ІР адреси,зверніться до вашого виробника маршрутизатора.

en: Import data from older version
uk: Імпортувати дані зі старої версії

en: Import settings
uk: Імпортувати установки

en: Import successful
uk: Імпорт успішний

en: Improperly quoted association.
uk: Неправильно залапковані асоціації.

en: In active mode, FileZilla has to listen on a port for data transfers. You have to specify which ports FileZilla will use.
uk: В активному режимі FileZilla - і необхідно слухати порт передачі даних.Вам необхідно вказати який порт FileZilla використовуватиме.

en: In case you have a router, you will have to forward all available ports, as FileZilla has no influence on the ports your system chooses.
uk: У випадку,якщо у вас маршрутизатор,вам потрібно вказати всі наявні порти, оскільки FileZilla не в стані вплинути на порти, що обираються вашою системою.

en: In case you prefer automatic updates, you can enable automatic update checks in the settings dialog.
uk: Якщо ви надаєте перевагу автоматичним оновленням, ви можете розблокувати автоматичні перевірки оновлень у вікні налаштувань.

en: In order to use active mode, FileZilla needs to know your external IP address.
uk: Щоб використати активний режим, FileZilla мусить знати вашу ІР адресу.

en: In passive mode, which is recommended for most users, FileZilla asks the server for a port and connects to the given port. Not much configuration has to be done for this.
uk: У пасивному режимі,який ми рекомендуємо для більшості користувачів, FileZilla запитує у сервера порт і під'єднується до нього.Це не вимагає великого конфігурування.

en: Incorrect password
uk: Неправильний пароль

en: Initializing TLS...
uk: Ініціалазація TLS...

en: Interactive
uk: Інтерактивний

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Interrupted by user
uk: Перервано користувачем

en: Invalid Content-Length
uk: Недійсна довжина змісту

en: Invalid HTTP Response
uk: Недійсний відгук HTTP

en: Invalid character sequence received, disabling UTF-8. Select UTF-8 option in site manager to force UTF-8.
uk: Отримано недійсну послідовність знаків,блокування UTF-8. В Сайт Менеджері виберіть опцію UTF-8,щоб примусити UTF-8.

en: Invalid chunk size
uk: Недійсний розмір чанку

en: Invalid data received
uk: Отримано недійсні дані

en: Invalid date
uk: Недійсні дані

en: Invalid filename
uk: Недійсне ім'я файлу

en: Invalid host, after closing bracket only colon and port may follow.
uk: Недійсний хост.Після заключної дужки може слідувати лише кома або перенесення.

en: Invalid input
uk: Недійсне введення

en: Invalid port given. The port has to be a value from 1 to 65535.
uk: Недійсний заданий порт. Значення порту повинно становити від 1 до 65535.

en: Invalid protocol specified. Valid protocols are:
    ftp:// for normal FTP,
    sftp:// for SSH file transfer protocol,
    ftps:// for FTP over SSL (implicit) and
    ftpes:// for FTP over SSL (explicit).
uk: Вказано недійсний протокол. Дійсними протоколами є:
    ftp://для звичайного FTP,
    sftp:// для протоколу файлу передачіl SSH,
    ftps:// для FTP через SSL (не явний) і
    ftpes://для FTP через SSL (явний).

en: Invalid response code
uk: Недійсний код відгуку

en: Invalid site path
uk: Недійсний шлях до сайту

en: Invalid size in condition
uk: Недійсний розмір в умовах

en: Invalid username given.
uk: Подано недійсне ім'я користувача.

en: Keep directories on top
uk: Директорії тримати зверху

en: Keep in mind that not all servers support this feature and may return incorrect listings if this option is enabled. Although FileZilla performs some tests to check if the server supports this feature, the test may fail.
uk: Майте на увазі,що не всі сервери підтримують цей елемент і,якщо дана опція розблокована, вони можуть повертати неправильні списки. І хоч FileZilla виконує деякі тести з метою перевірки серверної підтримки даного елементу,тест може бути невдалим.

en: Key exchange
uk: Обмін ключами

en: L&owest
uk: Най&нижчий

en: Language
uk: Мова

en: Language changed
uk: Зміна мови

en: Last modified
uk: Востаннє модифіковано

en: Layout
uk: Формат

en: Limit for concurrent &downloads:
uk: Обмеження для одночасних &завантажень:

en: Limit for concurrent &uploads:
uk: Обмеження для одночасних &відвантажень:

en: Limit local ports
uk: Обмежити локальні порти

en: Line length exceeded
uk: Перевищено довжину лінійки

en: Listen socket closed
uk: Гніздо слухання закрито

en: Listing:
uk: Список:

en: Lo&west available port:
uk: Най&нижчийt доступний порт:

en: Local
uk: Локальний

en: Local file
uk: Локальний файл

en: Local file does not exist.
uk: Локальний файл не існує.

en: Local file is a directory instead of a regular file.
uk: Локальний файл є директорією, а не просто звичайним файлом.

en: Local filters:
uk: Локальні фільтри:

en: Local site:
uk: Локальний сайт:

en: Locality:
uk: Розташування:

en: Logging
uk: Логування

en: Login data contains non-ASCII characters and server might not be UTF-8 aware. Cannot fall back to local charset since using proxy.
uk: Дані логування містять нон-ASCII знаки і,можливо, сервер не сприймає кодування UTF-8. Неможливо повернутись до локальних установок кодування знаків.

en: Login data contains non-ASCII characters and server might not be UTF-8 aware. Trying local charset.
uk: Дані логування містять нон-ASCII знаки і,можливо, сервер не сприймає кодування UTF-8. Спроба використати локальні установки кодування знаків.

en: Login sequence fully executed yet not logged in. Aborting.
uk: Послідовність логування виконана повністю, проте залогування не відбулось. Аварійне завершення

en: Low
uk: Низький

en: Lowest
uk: Найнижчий

en: Lowest available port has to be a number between 1024 and 65535.
uk:  Найнижче значення порту повинно становити число між 1 та 65535

en: Malformed chunk data: %s
uk: Погано сформовані дані чанку: %s

en: Malformed header: %s
uk: Погано сформований заголовок: %s

en: Malformed reply, server not sending proper line endings
uk: Спотворена відповідь,сервер не надсилає правильних закінчень лінійки

en: Manual transfer
uk: Ручна передача

en: Match all of the following
uk: Звірити все з наступного

en: Maximum simultaneous &transfers:
uk: Максимум одночасних &передач:

en: Message log
uk: Журнал повідомлень

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Move &down
uk: Перемістити &вниз

en: Move &up
uk: Перемістити &вверх

en: My Computer
uk: Мій Комп'ютер

en: My Documents
uk: Мої Документи

en: My Sites
uk: Мої Сайти

en: N/a
uk: Не акцептовано

en: Name already exists
uk: Ім'я вже існує

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Need to enter filter name
uk: Потрібно ввести ім'я фільтру

en: Need to specify a character encoding
uk: Потрібно вказати спосіб кодування знаків

en: Network unreachable
uk: Мережа недосяжна

en: New &Folder
uk: Нова &Папка

en: New directory
uk: Нова директорія

en: New filter
uk: Новий фільтр

en: New folder
uk: Нова папка

en: New site
uk: Новий сайт

en: No
uk: Ні

en: No category to export selected
uk: Не обрано категорії для експортування

en: No command given, aborting.
uk: Відсутня команда, аварійне завершення.

en: No external IP address set, trying default.
uk: Не встановлено зовнішньої IP адреси,проба адреси по замовчуванню.

en: No files are currently being edited.
uk: Ніякі файли зараз не редагуються.

en: No filter name given
uk: Не задано імені фільтру

en: No host given, please enter a host.
uk: Не вказаний хост,введіть ім'я хосту,будь-ласка.

en: No images available
uk: Відсутні зображення

en: No more files in the queue!
uk: Чергу файлів вичерпано повністю!

en: No name for the filterset given.
uk: Не задано імені установок фільтру.

en: No sites available
uk: Сайти відсутні

en: No supported SOCKS5 auth method
uk: Непідтримуваний метод автентифікації для SOCKS5

en: No username given.
uk: Не задано імені користувача.

en: None
uk: Жодного

en: None selected yet
uk: Нічого не вибрано

en: Normal
uk: Звичайний

en: Not connected to any server
uk: Нема під'єднання до жодного серверу

en: Not connected to any server.
uk: Нема під'єднання до жодного серверу.

en: Note that this feature is only supported using the FTP protocol.
uk: Зауважте,що даний елемент підтримується лише при використанні FTP протоколу

en: Note: This only works with plain, unencrypted FTP connections.
uk: Примітка:Це працює лише чистим,не кодованими FTP з'єднаннями.

en: Note: Using a generic proxy forces passive mode on FTP connections.
uk: Примітка: Використання загального проксі форсує пасивний режим при з'єднаннях FTP.

en: Number of decimal places:
uk: Кількість десяткових розташувань:

en: Number of retries has to be between 0 and 99.
uk: Кількість повторів повинна знаходитись у проміжку між 0 та 99.

en: O&pen file
uk: Від&крити файл

en: OK
uk: Добре

en: On the following pages, the selected transfer mode will be configured, as well as the fallback mode if enabled.
uk: На наступних сторінках буде сконфігуровано обраний режим передач і режим нейтралізації неполадок, у випадку його включення.

en: Once
uk: Один раз

en: Only the versions of FileZilla and the operating system you are using will be submitted to the server.
uk: На сервер буде передано лише версії FileZilla та операційну систему якими ви користуєтесь.

en: Open the Site Manager
uk: Відкрити Сайт Менеджер

en: Open the file.
uk: Відкрити цей файл.

en: Open the settings dialog of FileZilla
uk: Відкрити діалог установок FileZilla

en: Opened as:
uk: Відкрито з:

en: Opening failed
uk: Невдале відкриття

en: Opens the Site Manager
uk: Відкриває Сайт Менеджер

en: Opens the directory listing filter dialog. Right-click to toggle filters.
uk: Відкриває список директорії діалогу фільтру. Клацніть правою мишкою, щоб перемикнути фільтри.

en: Operating system problem detected
uk: Відмічено проблему в операційній системі

en: Organization:
uk: Організація:

en: Other:
uk: Інше:

en: Overview
uk: Переглянути

en: Overwrite &if source newer
uk: Переписати &якщо джерело новіше

en: Owner permissions
uk: Дозволи власника

en: P&roxy host:
uk: Про&ксі хості:

en: PORT command tainted by router or firewall.
uk: Команда ПОРТА заблокована маршрутизатором або файєрволом..

en: Pa&ssive (recommended)
uk: Па&сивний (рекомендовано)

en: Package
uk: Пакет

en: Parameter not a valid URL
uk: Значення параметру недійсної URL адреси

en: Pass&word:
uk: Па&роль:

en: Passive (recommended)
uk: Пасивний (рекомендовано)

en: Passive mode
uk: Пасивний режим

en: Passive mode has been set as default transfer mode.
uk: Пасивний режим було встановлено як режим передачі по замовчуванню

en: Password required
uk: Вимагається пароль

en: Path
uk: Шлях

en: Path cannot be constructed for directory %s and subdir %s
uk: Для директорії %s та піддиректорії %s шлях створити неможливо

en: Pending removal
uk: Очікування ліквідовано

en: Permission
uk: Дозвіл

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Please check http://filezilla-project.org for the most recent version of FileZilla.
uk: Перевірте,будь-ласка: http://filezilla-project.org на наявність найновішої версії FileZilla.

en: Please check on http://filezilla-project.org/probe.php that the server is running and carefully check your settings again.
uk: Перевірте,будь-ласка: http://filezilla-project.org/probe.php чи сервер працює і ще раз уважно перевірте свої установки.

en: Please check the package manager of your system for an updated package or visit http://filezilla-project.org to download the source code of FileZilla.
uk: Перевірте,будь-ласка,менеджера пакетів вашої системи на предмет наявності оновленого пакету або відвідайте http://filezilla-project.org щоб завантажити вихідні коди FileZilla.

en: Please configure any firewalls and routers so that FileZilla can establish outgoing connection to arbitrary ports.
uk: Сконфігуруйте,будь-ласка,усі файєрволи та маршрутизатори так,щоб дати змогу FileZill-і встановити вихідний зв'язок по довільному порту.

en: Please disable settings like 'DMZ mode' or 'Game mode' on your router.
uk: Заблокуйте,будь-ласка, у вашому маршрутизаторі такі установки,як 'режим DMZ ' або 'Ігровий режим '.

en: Please enter a custom date format.
uk: Введіть,будь-ласка,користувацький формат даних.

en: Please enter a custom time format.
uk: Введіть,будь-ласка,користувацький формат часу.

en: Please enter a name for the new filter.
uk: Введіть ім'я для нового фільтру.

en: Please enter a new name for the copied filter.
uk: Введіть нове ім'я для скопійованого фільтру.

en: Please enter a new name for the filter.
uk: Введіть нове ім'я для фільтру.

en: Please enter a number between 0 and 10 for the number of concurrent downloads.
uk: Введіть,будь-ласка,число між 0 і 10 для позначення кількості одночасних завантажень.

en: Please enter a number between 0 and 10 for the number of concurrent uploads.
uk: Введіть,будь-ласка,число між 0 і 10 для позначення кількості одночасних відвантажень.

en: Please enter a number between 1 and 10 for the number of concurrent transfers.
uk: Введіть,будь-ласка,число між 0 і 10 для позначення кількості одночасних передач.

en: Please enter a password for this server:
uk: Введіть,будь-ласка,пароль для даного серверу:

en: Please enter a path and executable to run.
    E.g. c:\somePath\file.exe under MS Windows or /somePath/file under Unix.
    You can also optionally specify program arguments.
uk: Введіть,будь-ласка,шлях до файлу виконання.
    Зразок: c:\somePath\file.exe під управлінням MS Windows або /somePath/file під управлінням Unix.
    Також ви можете вибірково уточнити аргументи програми.

en: Please enter a timeout between 5 and 9999 seconds or 0 to disable timeouts.
uk: Введіть,будь-ласка,обмеженя часу в проміжку між 5 і 9999 секунд або 0 для блокування обмеження часу..

en: Please enter a unique name for this filter set
uk: Введіть,будь-ласка,унікальне ім'я для цих установок фільтру

en: Please enter a username for this server:
uk: Введіть, будь-ласка,ім'я користувача для цього сервера:

en: Please enter a valid portrange.
uk: Введіть,будь-ласка,дійсний діапазан портів.

en: Please enter an update interval of at least 7 days
uk: Введіть,будь-ласка,інтервал оновлень на щонайменше 10 днів

en: Please enter raw FTP command.
    Using raw ftp commands will clear the directory cache.
uk: Введіть,будь-ласка, пряму FTP команду.
    Використання прямих ftp команд очистить каше директорії.

en: Please enter the name of the directory which should be created:
uk: Введіть,будь-ласка,ім'я директорії,яку необхідно створити:

en: Please enter username and password for this server:
uk: Введіть,будь-ласка,ім'я користувача і пароль для даного серверу:

en: Please enter your external IP address
uk: Введіть,будь-ласка,зовнішню ІР адресу

en: Please enter your external IP address on the active mode page of this wizard. In case you have a dynamic address or don't know your external address, use the external resolver option.
uk: Введіть,будь-ласка, вашу зовнішню ІР адресу на сторінці активного режиму цього майстра.У випадку, якщо ваша адреса динамічна або у вас нема зовнішньої адреси,скористайтеся опцією зовнішнього перетворювача.

en: Please follow the instructions carefully, as wrong configuration will prevent successful FTP connections.
uk: Виконуйте,будь-ласка,ретельно усі інструкції, оскільки неправильне конфігурування стане на перешкоді успішним FTP з'єднанням.

en: Please make sure FileZilla is allowed to establish outgoing connections and make sure you typed the address of the address resolver correctly.
uk: Переконайтесь,що FileZilla має дозвіл на встановлення вихідного з'єднання, а токож переконайтеся,що ви надрукували адресу перетворювача адрес правильно.

en: Please make sure the requested locale is installed on your system.
uk: Переконайтесь,що запитуваний локаль встановлено у вашу систему

en: Please make sure your router is using the latest available firmware. Furthermore, your router has to be configured properly. You will have to use manual port forwarding. Don't run your router in the so called 'DMZ mode' or 'game mode'.
uk: Переконайтесь,що ваш маршрутизатор використовує останнє наявне програмне забезпечення виробника. Більше того,необхідно правильно сконфігурувати ваш маршрутизатор.Вам доведеться використати ручний порт відправки.Не запускайте свого маршрутизатора в, так званому, 'режимі DMZ' або 'ігровому режимі'.

en: Please note that FileZilla has no influence on the port the server chooses. So the server might choose a port which your firewall thinks is only used by trojans or other malware. This might raise a false alarm you can safely discard.
uk: Майте на увазі, що FileZilla не має впливу на порт,обраний сервером. Таким чином сервер може вибрати порт,який ваш файєрвол може розцінити як такий,що використовується троянами або іншими шкідливими програмами.Це може викликати хибну тривогу,яку ви можете безпечно відмінити.

en: Please note that preserving timestamps on uploads on FTP, FTPS and FTPES servers only works if they support the MFMT command.
uk: Майте на увазі, що збереження часових позначок при відвантаженнях на FTP, FTPS та FTPES, сервери спрацьовують лише у випадку, якщо вони підтримують команду MFMT.

en: Please note that some servers might ban you if you try to reconnect too often or in too short intervals.
uk: Майте на увазі, що деякі сервери можуть заблокувати вам доступ,якщо ви намагаєтесь або занадто часто перепід'єднатись або через занадто короткі проміжки часу.

en: Please read http://wiki.filezilla-project.org/Date_and_Time_formatting for details
uk: Дізнатися про подробиці ви можете тут: http://wiki.filezilla-project.org/Date_and_Time_formatting

en: Please run this wizard again should you change your network environment or in case you suddenly encounter problems with servers that did work previously.
uk: Якщо ви змінили середовище своєї мережі або у випадку,якщо ви зіткнулися з проблемами на тих серверах,що раніше працювали - перезапустіть майстра.

en: Please select the categories you would like to import.
uk: Виберіть,будь-ласка, категорії які ви бажаєте імпортувати.

en: Please select the default transfer mode you would like to use.
uk: Виберіть,будь-ласка,той режим передачі по замовчуванню яким ви бажаєте користуватися

en: Please select the new attributes for the directory "%s".
uk: Виберіть,будь-ласка, нові атрибути для директорії "%s".

en: Please select the new attributes for the file "%s".
uk: Виберіть,будь-ласка, нові атрибути для файлу "%s".

en: Please select the new attributes for the selected directories.
uk: Виберіть,будь-ласка, нові атрибути для обраних директорій.

en: Please select the new attributes for the selected files and directories.
uk: Виберіть,будь-ласка, нові атрибути для обраних файлів і директорій.

en: Please select the new attributes for the selected files.
uk: Виберіть,будь-ласка, нові атрибути для обраних файлів.

en: Please update your firewall and make sure your router is using the latest available firmware. Furthermore, your router has to be configured properly. You will have to use manual port forwarding. Don't run your router in the so called 'DMZ mode' or 'game mode'. Things like protocol inspection or protocol specific 'fixups' have to be disabled
uk: Обновіть,будь-ласка, ваш файєрвол і переконайтеся, що ваш маршрутизатор використовує останнє наявне програмне забезпечення виробника. Більше того,необхідно правильно сконфігурувати ваш маршрутизатор.Вам доведеться використати ручний порт відправки.Не запускайте свого маршрутизатора в,так званому, 'режимі DMZ' або 'ігровому режимі'.Такі речі як протокол інспекцій чи протокол специфічних 'полагоджень' повинні бути відключеними.

en: Please visit http://filezilla-project.org for more information about FileZilla.
uk: Задля отримання ширшої інформації стосовно FileZilla, відвідайте http://filezilla-project.org.

en: Please visit http://filezilla-project.org to download the most recent version.
uk: Щоб завантажити найновішу версію FileZilla, відвідайте http://filezilla-project.org.

en: Predefined Sites
uk: Попередньо вказані Сайти

en: Preserving file timestamps
uk: Збереження файлу часових позначок

en: Preview:
uk: Попередній перегляд:

en: Primary connection and data connection certificates don't match.
uk: Первинне з'єднання та сертифікати передачі даних не співпадають.

en: Prioritize directories (default)
uk: Визначення пріоритетних директорій (по замовчуванню)

en: Priority
uk: Пріоритетність

en: Privacy policy:
uk: Політика приватності:

en: Private &keys:
uk: Приватні &ключі:

en: Pro&xy password:
uk: Пароль проксі:

en: Process &Queue
uk: Опрацювати &Чергу

en: Proxy &port:
uk: Порт &проксі:

en: Proxy &user:
uk:  Користувач &проксі:

en: Proxy authentication failed
uk: Невдала автентифікація проксі

en: Proxy handshake failed: %s
uk: Невдалий обмін вітаннями з проксі: %s

en: Proxy reply: %s
uk: Відповідь проксі: %s

en: Proxy request failed: %s
uk: Невдалий запит проксі: %s

en: Proxy request failed: Unknown address type in CONNECT reply
uk: Невдалий запит проксі: Невідомий тип адреси у відповіді CONNECT

en: Proxy set but proxy host or port invalid
uk: Проксі встановлено однак проксі хост або порт не дійсні.

en: Public Key Authentication
uk: Ключ публічної автентифікації

en: Public key algorithm:
uk: Алгоритм публічного ключа:

en: Public permissions
uk: Публічні допуски

en: Queue has been fully processed
uk: Черга опрацьована не повністю

en: Queue: empty
uk: Черга: пусто

en: Queued files
uk: Файли в черзі

en: R&eboot system
uk: Пере&завантажити систему

en: R&emote directory tree
uk: Від&далене дерево директорій

en: Raw FTP command
uk: Проста команда FTP

en: Re&ad
uk: Чи&тати

en: Re&name
uk: Пере&йменувати

en: Rea&d
uk: Чи&тати

en: Read-only
uk: Лише-читати

en: Really cancel current operation?
uk: Дійсно скасувати дану операцію?

en: Really delete all selected files and/or directories?
uk: Дійсно видалити усі вибрані файли та/або директорії?

en: Reason
uk: Причина

en: Reboot now
uk: Перезавантажити зараз

en: Rec&urse into subdirectories
uk: Про&ектувати в піддиректорії

en: Received data tainted
uk: Отримані дані заблоковано

en: Reconnect information cannot be cleared while connected to a server.
    If you continue, your connection will be disconnected.
uk: Перепід'єднана інформація не може бути очищена підчас з'єднання з сервером.
    У випадку продовження,ваш зв'язок буде перервано.

en: Reconnection settings
uk: Установки перепід'єднання

en: Reconnects to the last used server
uk: Перепід'єднання до останнього використовуваного серверу

en: Redirection to invalid address
uk: Перескерування до недійсної адреси

en: Refresh the file and folder lists
uk: Поновити списки файлу та папки

en: Remote
uk: Віддалений

en: Remote certificate not trusted.
uk: Не довіряти віддаленому сертифікату.

en: Remote file
uk: Віддалений файл

en: Remote filters:
uk: Віддалені фільтри:

en: Remote path
uk: Віддалений шлях

en: Remote path could not be parsed.
uk: ВІддалений шлях неможливо проаналізувати.

en: Remote path:
uk: Віддалений шлях:

en: Remote site:
uk: Віддалений сайт:

en: Remove &all
uk: Видалити &все

en: Remove &selected
uk: Видалити &обране

en: Rename file
uk: Перейменувати файл

en: Rename selected directory
uk: Перейменувати обрану директорію

en: Rename selected files and directories
uk: Перейменувати обрані файли і директорії

en: Renaming '%s' to '%s'
uk: Перейменування '%s' в '%s'

en: Resolving address of %s
uk: Приймається рішення стосовно адреси для %s

en: Resolving hostname
uk: Приймається рішення стосовно імені хоста

en: Response:
uk: Відповідь:

en: Resuming ASCII files can cause problems if server uses a different line ending format than the client.
uk: Поновлення файлів ASCII може створити проблеми,якщо сервер використовує інший формат завершення лінійки ніж клієнт.

en: Retrieving directory listing...
uk: Видобування списку директорій...

en: Retrieving external IP address from %s
uk: Видобування зовнішньої ІР адреси з %s

en: S&how files currently being edited...
uk: По&казати файли, що зараз редагуються...

en: S&hutdown system
uk: Ви&мкнення системи

en: Save settings?
uk: Зберегти налаштування?

en: Scanning for files to add to queue
uk: Сканування файлів,що додаються до черги

en: Scanning for files to upload
uk: Сканування файлів до відвантаження

en: Security information
uk: Інформація безпеки

en: Sele&ct server
uk: Обр&ати сервер

en: Select &page:
uk: Обрати &сторінку:

en: Select Theme
uk: Обрати тему

en: Select default action to perform if target file of a transfer already exists.
uk: Обрати дію для випадку, якщо пошукуваний файл передачі вже існує.

en: Select default editor
uk: Вибери редактора по замовленню

en: Select default file exists action if the target file already exists. This selection is valid only for the current session.
uk: Вибери існуючий файл по замовленню - у випадку,якщо пошукований файл - вже існує. Цей вибір істотний - у випадку -лише даного з'єднання.

en: Select default file exists action only for the currently selected files in the queue.
uk: Вибери існуючий файл по замовленню для наданих файлів у черзі.

en: Select download location for package
uk: Вибери позицію завантаження цього пакету

en: Select file containing private key
uk: Вибери файл,що зберігає приватний ключ

en: Select file for exported data
uk: Вибрати файл для експортованих даних

en: Select file for exported queue
uk: Вибрати файл для експортованої черги

en: Select file for exported settings
uk: Вибери файл для експортованих налаштувань

en: Select file for exported sites
uk: Вибрати файл для експортованих сайтів

en: Select file to import settings from
uk: Вибери файл для імпортування налаштувань з -...

en: Select filename for converted keyfile
uk: Обери назву імені файлу для конвертованого ключового імені файлу.

en: Select target filename
uk: Обрати адресне ім'я файлу

en: Select the categories to export:
uk: Обери категорію для відправки:

en: Select the private data you would like to delete.
uk: Обери свої приватні дані для знищення.

en: Selected %d directory. | Selected %d directories.
uk[0]: Обрана %d директорія.
uk[1]: Selected %d directories.
uk[2]: Selected %d directories.

en: Selected %d file. Total size: %s | Selected %d files. Total size: %s
uk[0]: Обраний %d файл. Загальний розмір: %s
uk[1]: Selected %d files. Total size: %s
uk[2]: Selected %d files. Total size: %s

en: Selected %d file. Total size: At least %s | Selected %d files. Total size: At least %s
uk[0]: Обраний %d файл. Загальний розмір: Принаймні %s
uk[1]: Selected %d files. Total size: At least %s
uk[2]: Selected %d files. Total size: At least %s

en: Selected %s and %s. Total size: %s
uk: Обраний %s і %s. Загальний розмір: %s

en: Selected %s and %s. Total size: At least %s
uk: Обраний %s і %s. Загальний розмір: Принаймні %s

en: Selected file already being edited
uk: Обраний файл в роботі

en: Selected file is already loaded
uk: Обраний файл уже завантажений

en: Selected filter only works for local files.
uk: Обраний фільтр працює лише з локальними файлами.

en: Selected port usually in use by a different protocol.
uk: Обраний порт зазвичай використовується іншим протоколом.

en: Send FTP &keep-alive commands
uk: Надіслати FTP команди &keep-alive

en: Send custom command to the server otherwise not available
uk: Надіслати клієнтську команду на сервер

en: Sending keep-alive command
uk: Відправка команди keep-alive

en: Serial number:
uk: Серійний номерr:

en: Server did not properly shut down TLS connection
uk: Сервер неправильно завершив з'єднання TLS

en: Server does not support resume of files > %d GB.
uk: Сервер не підтримує поновлення файлів > %d GB.

en: Server does not support resume of files > %d GB. End transfer since file sizes match.
uk: Сервер не підтримує відновлення файлів > %d Гб. Завершення передачі, оскільки розміри файлів співпадають.

en: Server does not support resume of files > 2GB.
uk: Сервер не підтримує поновлення файлів > 2GB.

en: Server does not support resume of files > 4GB.
uk: Сервер не підтримує поновлення файлів > 4GB.

en: Server may not support resume of files > %d GB. End transfer since file sizes match.
uk: Сервер може не підтримувати відновлення файлів > %d Гб. Завершення передачі,оскільки розміри файлів співпадають.

en: Server might require an account. Try specifying an account using the Site Manager
uk: Сервер може потребувати акаунту. Спробуйте уточнити акаунт,використовуючи Сайт Менеджер

en: Server sent an additional login prompt. You need to use the interactive login type.
uk: Сервер надіслав додаткову підказку логінування.Вам потрібно скористатися інтерактивним типом логінування.

en: Server sent passive reply with unroutable address. Passive mode failed.
uk: Сервер надіслав пасивну відповідь з відсутньою адресою маршруту.Пасивний режим недійсний.

en: Server sent passive reply with unroutable address. Using server address instead.
uk: Сервер надіслав пасивну відповідь з відсутньою адресою маршруту. Натомість використовується адреса сервера.

en: Server to client MAC:
uk: Сервер до клієнта MAC:

en: Server to client cipher:
uk: Сервер до клієнтських символів:

en: Server&type:
uk: Типr&сервера:

en: Server:
uk: Сервер:

en: Session details
uk: Подробиці з'єднання

en: Set &Priority
uk: Встановити &пріоритет

en: Set permissions of '%s' to '%s'
uk: Встановити дозволи '%s' до '%s'

en: SetSocketBufferSize called without socket
uk: Встановлений розмір буферу - каже мене - нема...

en: Settings
uk: Налаштування

en: Show &raw directory listing
uk: Показати список &сирих (простих) директорій

en: Show both directory trees and continue comparing?
uk: Показати обидва дерева директорій і продовжити порівняння?

en: Shows this help dialog
uk: Та каже, що показує допомогу

en: Shutdown now
uk: Вимкнути негайно

en: Site &Manager entries
uk: Введені дані &в Сайт Менеджер

en: Site Manager
uk: Сайт Менеджер

en: Site Manager already open
uk: Сайт Менеджер вже відчинений

en: Site does not exist.
uk: Сайт не існує

en: Site path has to begin with 0 or 1.
uk: Шлях сайту має розпочинатися з 0 або 1

en: Size
uk: Розмір

en: Size formatting
uk: Форматування розміру

en: Size unknown
uk: Розмір невідомий

en: Skipping download of %s
uk: Оминаємо завантаження %s

en: Skipping upload of %s
uk: Оминаємо відвантаження %s

en: Some files are still being edited or need to be uploaded.
uk: Деякі файли усе ще редагуються або потребують оновлення.

en: Some misconfigured remote servers which are behind a router, may reply with their local IP address.
uk: Деякі, неправильно сконфігуровані, віддалені сервери позаду свого маршрутизатора, при відповіді, можуть видати свою локальну ІР адресу

en: Sort directories inline
uk: Сортувати директорії inline

en: Sort order cannot be changed if comparing directories.
uk: Послідовність сортування неможливо змінити при порівнянні директорій.

en: Sorting &mode:
uk: Спосіб &сортування:

en: Source and path of the drop operation are identical
uk: Джерело і шлях операції drop ідентичні

en: Source and target file may not be the same
uk: Вихідний і віддалений файли не можуть бути тими самими

en: Source and target of the drop operation are identical
uk: Вихідний і віддалений файли операції drop ідентичні

en: Source file:
uk: Вихідний файл:

en: Speed limits
uk: Обмеження швидкості

en: Start transfer &immediately
uk: Розпочати передачу &негайно

en: Start with opened Site Manager
uk: Розпочати з відкритим Менеджером Сайту

en: Starting download of %s
uk: Розпочинаємо завантаження %s

en: Starting upload of %s
uk: Розпочинаємо відвантаження %s

en: Status
uk: Статус

en: Status:
uk: Статус:

en: Stop and remove &all
uk: Зупинити і видалити &все

en: Street:
uk: Вулиця:

en: Subject of certificate
uk: Предмет сертифікації

en: Successful transfers
uk: Успішні передачі

en: Summary of test results:
uk: Підсумок результатів тесту:

en: Syntax error
uk: Помилка синтаксису

en: Syntax error in command line
uk: Помилка синтаксису у командній лінійці

en: System
uk: Система

en: TLS/SSL connection established, waiting for welcome message...
uk: Встановлено зв'зок TLS/SSL,очікування вітального повідомлення...

en: TLS/SSL connection established.
uk: Встановлено зв'зок TLS/SSL.

en: TTL expired
uk: Термін TTL вичерпано

en: Target file already exists
uk: Віддалений файл уже існує

en: Target file:
uk: Віддалений файл:

en: Target filename already exists, really continue?
uk: Ім'я віддаленого файлу вже існує,продовжувати далі?

en: Test results
uk: Результати тестування

en: Testing resume capabilities of server
uk: Спроможність сервера до відновлення тестування.

en: The Site Manager is opened in another instance of FileZilla 3.
    Do you want to continue? Any changes made in the Site Manager won't be saved then.
uk: Цей Сайт Менеджер відкритий в іншій версії FileZilla 3.
    Бажаєте продовжити? Будь-які зміни проведені в цьому Сайт Менеджері,у цьому випадку, не будуть збереженими.

en: The Site Manager is opened in another instance of FileZilla 3.
    Please close it or the data cannot be deleted.
uk: Цей Сайт Менеджер відкритий в іншій версії FileZilla 3.
    Закрийте його,будь-ласка,інакше ці дані неможливо буде видалити.

en: The address you entered was: %s
uk: Введена вами адреса була: %s

en: The connection is encrypted. Click icon for details.
uk: З'єднання криптоване.Клацніть на іконку задля отримання подробиць.

en: The custom login sequence cannot be empty.
uk: Клієнтська послідовність логінування не може бути пустою.

en: The extension '%s' does already exist in the list
uk: Розширення '%s' таки існує в цьому списку

en: The file %s already exists.
    Please enter a new name:
uk: Файл %s вже існує.
    Введіть,будь-ласка,нове ім'я:

en: The file '%s' could not be loaded or does not contain a private key.
uk: Файл '%s' не підлягає завантаженню або не вміщує приватного ключа.

en: The file '%s' could not be opened:
    No program has been associated on your system with this file type.
uk: Файл '%s' не підлягає відкриванню:
    У вашій системі жодна програма не асоціюється з даним типом файлів.

en: The file '%s' could not be opened:
    The associated command failed
uk: Файл '%s' не підлягає відкриванню:
    Помилкова асоційована команда

en: The file '%s' is not in a format supported by FileZilla.
    The file is also password protected. Password protected keyfiles are not supported by FileZilla yet.
    Would you like to convert it into a supported, unprotected format?
uk: Файл '%s' не того формату який підтримує FileZilla.
    Крім того цей файл захищено паролем. Захищені паролем файли ключів FileZilla наразі не підтримує.
    Бажаєте конвертувати його у підтримуваний, проте не захищений формат?

en: The file '%s' is not in a format supported by FileZilla.
    Would you like to convert it into a supported format?
uk: Файл '%s' не у тому форматі,що підтримується FileZilla.
    Бажаєте переконвертувати його у підтримуваний формат?

en: The file '%s' is password protected. Password protected keyfiles are not supported by FileZilla yet.
    Would you like to convert it into an unprotected file?
uk: Файл '%s' захищено паролем. Наразі FileZilla не підтримує захищені паролем ключі файлів.
    Не бажаєте переконвертувати його у незахищений файл?

en: The file selected as default editor does not exist.
uk: Обраний файл,як редактор по замовчувнню не існує.

en: The file you have selected contains site manager data from a previous version of FileZilla.
    Due to differences in the storage format, only host, port, username and password will be imported.
    Continue with the import?
uk: Обраний вами файл вміщує дані Сайт Менеджера згідно попередньої версії FileZilla.
    У відповідності до формату накопичення лише хост,порт,ім'я користувача і пароль будуть імпортованими.
    Продовжити імпорт?

en: The filename column can neither be hidden nor moved.
uk: Стовпець імен файлів не можна, ані приховати, ані перемістити.

en: The filename column cannot be hidden.
uk: Стовпець імен файлів неможливо приховати.

en: The following files are currently being edited:
uk: Дані файли зараз редагуються:

en: The higher the debug level, the more information will be displayed in the message log. Displaying debug information has a negative impact on performance.
uk: Чим вищий рівень відлагодження,тим більше інформації буде відображено в журналі повідомлень . Відображення відлагоджувальної інформації має негативний вплив на продуктивність.

en: The lowest available port has to be less or equal than the highest available port.
uk: Найнижчий наявний порт повинен бути меншим або рівним найвищому наявному порту.

en: The most recent version has been downloaded. Click on Finish to close FileZilla and to start the installation.
uk: Останню версію завантажено.Натисніть кнопку Завершено щоб закрити FileZilla і розпочати установку.

en: The selected categories have been imported.
uk: Обрані категорії імпортовано.

en: The selected file contains importable data for the following categories:
uk: Обраний файл вміщує імпортабельні дані для наступних категорій:

en: The selected file is already being edited:
uk: Обраний файл уже знаходиться в процесі редагування:

en: The selected file is still opened in some other program, please close it.
uk: Обраний файл усе ще відкритий у якійсь іншій програм.Закрийте її,будь-ласка.

en: The selected file would be executed directly.
    This can be dangerous and damage your system.
    Do you really want to continue?
uk: Обраний файл буде виконано напряму.
    Це може становити небезпеку і пошкодити вашу систему.
    Ви дійсно бажаєте продовжити?

en: The server's certificate is unknown. Please carefully examine the certificate to make sure the server can be trusted.
uk: Невідомий сертифікат сервера. Для того щоб довіряти серверу ретельно перевірте сертифікат.

en: The settings have been imported. You have to restart FileZilla for all settings to have effect.
uk: Налаштування імпортовано. Для того щоб всі налаштування вступили в дію вам необхідно перезавантажити FileZilla.

en: The target file already exists.
    Please choose an action.
uk: Файл адресата вже існує.
    Оберіть,будь-ласка,дію.

en: The test did not succeed. Do you really want to save the settings?
uk: Тест не досяг успіху. Ви дійсно бажаєте зберегти налаштування?

en: Themes
uk: Теми

en: This filter set cannot be removed.
uk: Встановлений фільтр неможливо перемістити.

en: This only works if you are not behind a router, else your system would just return your internal address.
uk: Це спрацьовує лише у випадку,якщо ви не в позиції позаду маршрутизатора,а також якщо ваша система лише повертає внутрішню адресу.

en: This wizard will help you to properly configure any routers and firewalls you have and tests your configuration.
uk: Цей майстер допоможе вам правильно сконфігурувати будь-який ваш маршрутизатор чи файєрвол та протестувати вашу конфігурацію.

en: Time formatting
uk: Форматування часу

en: Time&out in seconds:
uk: Time&out за мить:

en: Timeout
uk: Час вичерпано

en: Timezone offsets: Server: %d seconds. Local: %d seconds. Difference: %d seconds.
uk: Зсув часового поясу: Сервер: %d секунд.Місцевий: %d секунд. Різниця: %d секунд.

en: Title:
uk: Назва:

en: To compare directories, both file lists have to be aligned.
uk: Для того щоб порівняти директорії,обидва списки файлів необхідно вирівняти.

en: To do this, the directory trees need to be both shown or both hidden.
uk: Для того щоб це зробити, необхідно щоб обидва дерева директорій були або показані,або приховані.

en: To support public key authentication, FileZilla needs to know the private keys to use.
uk: Для підтримки автентифікації публічного ключа FileZilla мусить знати який приватний ключ використовувати.

en: Toggles processing of the transfer queue
uk: Переключає обробку черги передачі

en: Toggles the display of the local directory tree
uk: Переключає відображення локального дерева директорії

en: Toggles the display of the message log
uk: Переключає відображення журналу повідомлень

en: Toggles the display of the remote directory tree
uk: Переключає відображення віддаленого дерева директорії

en: Toggles the display of the transfer queue
uk: Переключає відображення черги передачі

en: Too long header line
uk: Занадто довга лінійка хедеру

en: Too many redirects
uk: Занадто багато перенаправлень

en: Trace:
uk: Відстежити:

en: Transfer &direction
uk: Напрямок &передачі

en: Transfer &type
uk: Тип &передачі

en: Transfer Mode
uk: Спосіб Передачі

en: Transfer connection interrupted: %s
uk: Під'єднання перервано: %s

en: Transferred data got tainted.
uk: Передані дані знечистились .

en: Transferring
uk: Передача

en: Transfers
uk: Передачі

en: Treat files &without extension as ASCII file
uk: Трактувати файли &без розширення як файли ASCII

en: Treat the &following filetypes as ASCII files:
uk: Траактувати &наступні типи файлів як файли ASCII:

en: Trust the new key and carry on connecting?
uk: Довіряти новому ключеві і продовжити з'єднання?

en: Trust this certificate and carry on connecting?
uk: Довіряти цьому сертифікату і продовжити з'єднання?

en: Trust this host and carry on connecting?
uk: Довіряти цьому хосту і продовжити з'єднання?

en: Type
uk: Тип

en: Type of FTP Proxy:
uk: Тип FTP Проксі:

en: Type of generic proxy:
uk: Тип загального проксі:

en: U&pload
uk: Від&вантажити

en: U&pload limit:
uk: Обмеження Від&вантаження :

en: U&se filetype associations if available
uk: При наявності ви&користовувати асоціації типів файлів

en: U&se system defaults
uk: Ви&користовувати системні замовчування

en: USER@&HOST
uk: ХОСТ@&КОРИСТУВАЧА

en: Unassigned error code %d
uk: Неініціалізоаний код помилки %d

en: Unit:
uk: Модуль

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown FTP proxy type, cannot generate login sequence.
uk: Невідомий тип FTP проксі, неможливо згенерувати послідовність логінування.

en: Unknown SOCKS protocol version: %d
uk: Невідома версія протоколу SOCKS: %d

en: Unknown certificate
uk: Невідомий сертифікат

en: Unknown host key
uk: Невідомий ключ хоста

en: Unknown protocol version of SOCKS Username/Password Authentication subnegotiation: %d
uk: Невідома версія протоколу SOCKS переговорів про автентифікацію Користувача / Паролю: %d

en: Unless these problems get fixed, active mode FTP will not work and passive mode has to be used.
uk: Якщо ці проблеми не будуть усунуті, активний режим FTP не працюватиме і необхідно використати пасивний режим.

en: Unless this problem gets fixed, active mode FTP will not work and passive mode has to be used.
uk: Якщо ця проблема не буде усунута, активний режим FTP не працюватиме і необхідно використати пасивний режим.

en: Unsupported redirect
uk: Непідтримуване перескерування

en: Up&load and unedit
uk: Від&вантажити і не редагувати

en: Update Check
uk: Перевірка оновлення

en: Update wizard
uk: Майстер оновлення

en: Upload
uk: Відвантаження

en: Upload failed
uk: Невдале відвантаження

en: Upload selected directory
uk: Відвантажити обрану директорію

en: Upload selected files and directories
uk: Відвантажити обрані файли і директорії

en: Upload this file back to the server?
uk: Відвантажити даний файл назад на сервер?

en: Upload this file to the server?
uk: Відвантажити даний файл на сервер?

en: Uploading
uk: Відвантаження

en: Uploading and pending removal
uk: Відвантаження та очікування видалення

en: Uploading and unediting
uk: Відвантаження і відсутність редагування

en: Use &custom charset
uk: Використати &користувацький набір шрифтів

en: Use UTF-8 if the server supports it, else use local charset.
uk: Використати UTF-8 за умови його підтримки сервером, також використати локальний набір шрифтів.

en: Use server currently connected to
uk: Використати сервер,що поточно під'єднаний до

en: Use server from site manager
uk: Використати сервер з Сайт Менеджера

en: Use system &defaults
uk: Використати системні &замовчування

en: Use the following IP address:
uk: Використати наступну ІР адресу:

en: Use the following port range:
uk: Використати наступний діапазон порту:

en: Use the server's external IP address instead
uk: Використати натомість зовнішню ІР адресу сервера

en: Use this if you're behind a router and have a static external IP address.
uk: Викристати це,якщо ви знаходитеся позаду маршрутизатора і володієте статичною ІР адресою.

en: Use this option if you have a dynamic IP address. FileZilla will contact the above server once each session as soon as you use active mode for the first time. Only the version of FileZilla you're using is submitted to the server.
uk: Скористайтеся цією опцією,якщо у вас динамічна ІР адреса. FileZilla з'єднається з вищезгаданим сервером один раз під-час кожної сесії,якщо ви використовуєте активний режим вперше. На сервер передається лише версія FileZilla.

en: User:
uk: Користувач:

en: Username cannot be a series of spaces
uk: Ім'я користувача не може складатися з серії пробілів

en: Using proxy %s
uk: Використання проксі %s

en: Using the wrong charset can result in filenames not displaying properly.
uk: Використання неправильного набору шрифтів може спричинити неправильне відображення імен файлів.

en: Using this wizard you can check for available updates to FileZilla.
uk: Користуючись даним майстром, ви можете перевірити наявність поновлень для FileZilla.

en: Valid from:
uk: Дійсний від:

en: Valid to:
uk: Дійсний до:

en: Verbose log messages from wxWidgets
uk: Багатошарові журнали повідомлень від wxWidgets

en: Verifying certificate...
uk: Перевірка сертифікату...

en: Very high
uk: Дуже високий

en: View hidden option set, but unsupported by server
uk: Переглянути прихований набір опцій,проте не підтримуваних сервером

en: Visible columns
uk: Видимі стовпці

en: W&rite
uk: Пи&сати

en: Waiting
uk: Очікування

en: Waiting for browsing connection
uk: Очікування на перегляд зв'язку

en: Waiting for password
uk: Очікування на пароль

en: Waiting for transfer to be cancelled
uk: Очікування на скасування передачі

en: Waiting to retry...
uk: Очікування на повторну спробу...

en: Warning!
    
    A bug in Windows causes problems with FileZilla
    
    The bug occurs if you have
    - Windows Server 2003 or XP 64
    - Windows Firewall enabled
    - Application Layer Gateway service enabled
    See http://support.microsoft.com/kb/931130 for background information.
    
    Unless you either disable Windows Firewall or the Application Layer Gateway service,
    FileZilla will timeout on big transfers.
uk: Попередження!
    
    Недолік у Windows створює проблеми для FileZilla
    
    Недолік проявляється,якщо у вас
    - Windows Server 2003 або XP 64
    - увімкнений Windows файєрвол
    - увімкнений сервіс Application Layer Gateway
    Дивіться http://support.microsoft.com/kb/931130 for background information.
    
    Якщо ви не відключите Windows Firewall або сервіс the Application Layer Gateway,
    FileZilla вимикатиметься при великих передачах.

en: Warning, ignoring data connection from wrong IP.
uk: Попередження,ігнорування з'єднання даних з неправильної ІР.

en: Warning, use nightly builds at your own risk.
    No support is given for nightly builds.
    Nightly builds may not work as expected and might even damage your system.
    
    Do you really want to check for nightly builds?
uk: Попередження! Використовуйте нічні збірки на свій власний ризик.
    Для нічних збірок підтримка не надається.
    Нічні збірки можуть працювати не так як очікувалось і навіть можуть пошкодити вашу систему.
    
    Ви дійсно бажаєте перевірити нічні збірки?

en: Warning: Potential security breach!
uk: Попередження:Потенційна загроза безпеці!

en: What's new:
uk: Що нового:

en: Widescreen
uk: Широкий екран

en: Wr&ite
uk: Пи&сати

en: Wrong external IP address
uk: Неправильна зовнішня ІР адреса

en: Wrong line endings
uk: Неправильні закінчення лінійки

en: Yes
uk: Так

en: You are already using the most recent version of FileZilla. Please check again in future.
uk: Ви уже користуєтесь найостаннішою версією FileZilla.Здійсніть чергову перевірку у майбутньому. .

en: You can use an x at any position to keep the permission the original files have.
uk: Ви можете використати значок x у будь-якій позиції щоб зберегти дозвіл яким володіють оригінальні файли.

en: You cannot import settings from FileZilla's own settings directory.
uk: Ви не можете імпортувати власні налаштування директорії FileZilla.

en: You did not enter a new name for the file. Overwrite the file instead?
uk: Ви не ввели нове ім'я для цього файлу.Чи переписати цей файл натомість?

en: You have to enter a hostname.
uk: Вам необхідно ввести ім'я хосту.

en: You have to enter a valid IP address.
uk: Вам необхідно ввести дійсну ІР адресу.

en: You have to enter an account name
uk: Вам необхідно ввести ім'я акаунту

en: You have to specify a user name
uk: Вам необхідно вказати ім'я користувача

en: You likely have a router or firewall which erroneously modified the transferred data.
uk: Схоже ваш маршрутизатор або файєрвол помилково змінили передані дані.

en: You need to enter a proxy host.
uk: Вам необхідно ввести хост проксі.

en: You need to enter a proxy port in the range from 1 to 65535
uk: Вам потрібно ввести порт проксі в межах від 1 до 65535.

en: You need to specify a local file.
uk: Вам необхідно вказати локальний файл.

en: You need to specify a remote file.
uk: Вам необхідно вказати віддалений файл.

en: You need to specify a remote path.
uk: Вам необхідно вказати віддалений шлях.

en: You need to specify a server.
uk: Вам необхідно вказати ісервер.

en: You should have no problems connecting to other servers, file transfers should work properly.
uk: У вас не повинно виникнути проблем у з'єднанні з іншими серверами.Передачі файлів повинні працювати правильно.

en: begins with
uk: починається з

en: contains
uk: вміщує

en: ends with
uk: завершується з

en: equals
uk: урівнює

en: file
uk: файл

en: fzputtygen could not be started.
    Please make sure this executable exists in the same directory as the main FileZilla executable.
uk: fzputtygen неможливо запустити.
    Переконайтеся,будь-ласка,що він знаходиться у тій самій директорії,що і головний виконуючий файл FileZilla .

en: fzsftp could not be started
uk: fzsftp неможливо запустити

en: greater than
uk: більше ніж

en: group executable
uk: групове виконання

en: group readable
uk: групове читання

en: group writeable
uk: груповий запис

en: is equal to
uk: є рівним

en: is set
uk: встановлено

en: is unset
uk: не встановлено

en: less than
uk: менше ніж

en: matches regex
uk: співпадає з regex

en: owner executable
uk: виконуване власником

en: owner readable
uk: читабельне власником

en: owner writeable
uk: записуване власником

en: unknown
uk: невідомо

en: world executable
uk: глобальне виконання

en: world readable
uk: глобальне читання

en: world writeable
uk: глобальний запис
